۱۷ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۴۰
5 views
5

۷۳ درصد مجروحان حوادث ترافیکی هفته گذشته مربوط به موتورسیکلت سواران بوده است/فوت ۴ تن در تصادف ها

محمدرضا حسنی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: در تصادف های هفته گذشته ۶۱۰ تن که ۴۴۴ تن سرنشین موتور بودند، مصدوم شدند که ۲۲۲ مصدوم به صورت سرپایی مداوا و ۳۸۴ مجروح نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی اضافه کرد: در این مدت ۵۷۲ ماموریت مربوط به تصادف توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ در سطح شهر و جاده انجام شده که ۴۱۷ ماموریت معادل ۷۳ درصد مربوط به موتورسواران بوده است.
به گفته وی، از ۱۰ تا ۱۷ مهرماه سال جاری هشت هزار و ۷۸۸ تماس با مرکز اورژانس ۱۱۵ قم برقرار شده که این تعداد تماس ها منجر به انجام یک هزار و ۵۲۴ ماموریت شده است.
به گفته حسنی، از این تعداد ماموریت یک هزار و ۳۵۸ ماموریت شهری و ۱۶۶ مورد نیز جاده ای بوده است.
وی با اشاره به اینکه چهار تن در تصادف های هفته گذشته قم کشته شدند، بیان کرد: در حادثه واژگونی یک دستگاه پراید که ساعت ۰۸:۳۰، ۱۰ مهرماه جاری در عوارضی قم- گرمسار رخ داد، یک تن، خانم ۳۵ ساله کشته و دو تن مصدوم شدند.
وی افزود: در حادثه دیگری که ساعت ۲:۳۶ بامداد ۱۳ مهرماه در محور قدیم قم – تهران رخ داد، یک دستگاه خودروی وانت پیکان و یک دستگاه تریلی با هم برخورد کرد که در این حادثه، آقا حدود ۳۸ ساله در دم فوت کرد.
رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ قم اضافه کرد: در حادثه دیگری که ساعت ۰۵:۱۹ در محور قدیم جعفریه همان روز اتفاق افتاد، بر اثر برخورد یک دستگاه خاور با یک دستگاه کامیون آمیکو، یک تن آقا حدود ۳۵ ساله به علت شدت حادثه و جراحت های وارده، در دم جان باخت و یک تن دیگر مصدوم شد.
به گفته وی، در حادثه دیگری که ساعت ۰۰:۳۸ بامداد ۱۶ مهرماه در اتوبان قم – کاشان رخ داد، بر اثر برخورد خودرویی با عابر پیاده، یک تن ۶۳ ساله در دم فوت کرد.
/۲۰۸۵/ ۶۱۳۳/ خبرنگار- سمیه حیدری **انتشار دهنده : جعفرمسلمی

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)