4 آگوست 2016 , ساعت 22:42
9 views
52028

675 زائر بوکانی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می شوند

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون هماهنگی سپاه شهرستان بوکان روز پنجشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان گفت: در این اعزام اقشار مختلف مردم شهرستان بوکان در دو مرحله با 17 دستگاه اتوبوس و 10 دستگاه خودرو سواری به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می شوند.
اروجعلی آقایی در خصوص اهداف فرهنگی این کاروان ها افزود: اهدافی که توسط مقام معظم رهبری برای کاروان راهیان نور در نظر گرفته، ترویج فرهنگ دفاع، شهادت و ایثار در میان جوانان است.
وی اضافه کرد: جوانان باید به مناطق عملیاتی بروند تا ببیند رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس با دست خالی و با قدرت ایمان در مقابل قدرت های بزرگ جهان جنگیدند و یک وجب از خاک میهن را در اختیار دشمن قرار نداند.
آقایی تجدید پیمان با آرمان های امام، شهیدان و ترویج تفکر بسیجی را از دیگر اهداف کاروان راهیان نور عنوان و اظهار کرد: اعزام کاروان راهیان نور موجب می شود تا نسل جوان هر چه بیشتر با دلاورمردی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس آشنا شود.
معاون هماهنگی سپاه بوکان ادامه داد: زائران در طول سفر از یادمان های شهدای گمنام و یادمان تمرچین در پیرانشهر بازدید خواهند کرد.
به گزارش ایرنا، در شهرستان بوکان و در تابستان امسال علاوه بر 675 نفر از اقشار مختلف جامعه، 80 نفر دانشجو نیز به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می شوند.
شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجا غربی واقع شده است.
7510/1905

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)