19 دسامبر 2016 , ساعت 3:10
8 views
61

کارگردان “هوش سیاه” مهمان شبکه دو

به گزارش افکارنیوز،

سهیل  سلیمانی تهیه‌کننده برنامه صبحگاهی شبکه دو مهمان فردا را اعلام کرد و گفت: مسعود آب پرور کارگردان و نویسنده به عنوان مهمان در برنامه فردای «باصبح» حضور خواهد داشت. 

تهیه کننده «باصبح» اضافه کرد: مسعود آب پرور کارگردان مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه 1 و 2» و کارهای دیگر است که با او در این برنامه به گفتگو می‌نشینیم.

«با صبح» عنوان برنامه‌ای صبحگاهی است که هر روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۸ به روی آنتن شبکه دو می رود. 

میزبانی سپهر و روزگار در «باصبح» 

اما؛ هفتمین برنامه «باصبح» میزبان علیرضا روزگار و مهدی سپهر که هردو از خوانندگان موسیقی پاپ هستند، بود. 

مهدی سپهر در همان ابتدای برنامه از سحرخیزی خود صحبت کرد و افزود: هر چه انسان شاد باشد، انعکاس انرژی‌ها به خودش برمی‌گردد. من سعی می‌کنم با اطرافیانم رفتار خوبی داشته باشم. اجرای قطعه «سرما» با صدای سپهر مقدمه ورود مهمان بعدی یعنی علیرضا روزگار بود. 

علیرضا روزگار نیز با ورود خود به استودیو از سال‌های فعالیت در حوزه موسیقی گفت و سپس هردو مهمان به سوالات روا در حیطه‌های گوناگون پاسخ دادند. 

رانندگی با سرعت 180 کیلومتر 

در این بخش روزگار، خاطره رانندگی خود با سرعت بالا و جریمه شدنش را تعریف کرد و اینکه حتی خواننده بودنش هم نتوانسته در مواقعی مانع از جریمه شدنش شود. 

خواننده آلبوم «فنجون برعکس» از علاقه خود به صبح صحبت و بیان کرد: من و خانواده‌ام سحرخیزیم و بسیاری از این موضوع که یک خواننده سحرخیز است و کارهای موسیقایی خود را صبح ها انجام می‌دهد، متعجب می شوند. 

گپ و گفت صمیمی و گرم دو هنرمند و روا تا پایان برنامه ادامه داشت و هردو خواننده با اجرای قطعات موسیقایی از جمله «تبریک» با صدای روزگار به فضای «باصبح» حال و هوای خوبی بخشیدند.

Let's block ads! (Why?)

پاسخ دهید