13 سپتامبر 2016 , ساعت 9:57
10 views
55036

یک کشته و 14 مجروح در سوانح جاده ای همدان

سرهنگ رضا عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: واژگونی یک دستگاه پژو آردی در آزاد راه همدان – ساوه منجر به مرگ یک زن 30 ساله شد.
وی اضافه کرد: در این سانحه سرنشین عقب خودرو از کمربند ایمنی استفاده نکرده بود به این علت هنگام واژگونی وسیله نقلیه به بیرون پرتاب شده و جان خود را از دست می دهد.
وی بیان کرد: بیشتر سرنشینان عقب خودرو از کمربند ایمنی استفاده نمی کنند یا با نزدیک شدن به پاسگاه های پلیس راه کمربند ایمنی را بسته و مجدد باز می کنند.
رئیس پلیس راه استان همدان افزود: استفاده نکردن از کمربند ایمنی در بیشتر مواقع منجر به مرگ سرنشینان عقب خودرو هنگام بروز سانحه رانندگی می شود.
سرهنگ عزیزی بیان کرد: به علت برخورد یک دستگاه خودروی پراید با موتورسیکلت راکب موتور سیکلت به بیمارستان بعثت همدان منتقل شده و در حالت کما قرار دارد.
به گزارش ایرنا وی ادامه داد: علت بروز این سانحه رعایت نکردن حق تقدم از سوی راکب موتور سیکلت هنگام ورود از جاده فرعی به اصلی در منطقه حسام آباد شهر بهار است.
وی اظهارکرد: در 24 ساعت گذشته 10 سانحه منجر به جرح در جاده های برون شهری استان همدان رخ داده که 14 نفر مجروح و مصدوم شدند.
فوت ناشی از سوانح جاده ای همدان در چهار ماهه سال جاری 20 درصد کاهش داشته است.
7526/2087

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)