18 آگوست 2016 , ساعت 1:40
8 views
43278

گلر پرسپولیسی: درباره من هیچ خبری پخش نکنید

به گزارش افکارنیوز،

امروز در اخبار ورزشی نیمروز ،گوینده خبر اعلام کرد به دلیل عملکرد ضعیف، سزار سرمربی ماریتیمو حقیقی را کنار گذاشته است. در تیتر خبر هم عنوان شده بود این بازیکن از باشگاه پرتغالی اخراج شده است. حقیقی در واکنش به این موضوع می گوید: «اینطور که دوستان می گویند نیست. من صحبتم را واضح انجام می دهم. خواهش می کنم این دوستان به هیچ وجه خبری درباره من پخش نکند. به خصوص که اگر اتفاق خوبی درباره من  رخ داده باشد که اصلا پخش نمی کنند، ولی وقتی چنین اتفاقی هم می افتد متاسفانه دست به تحریف خبر می زنند و می گویند حقیقی اخراج شده است.»

حقیقی با ناراحتی ادامه می دهد: «بهتر است مسئولان منبع خبرشان را به من و مردم بگویند. کجا نوشته که علیرضا حقیقی اخراج شده است؟ من اگر می خواستم می ماندم و خودم نخواستم. یعنی در آن مجموعه یک نفر نیست شماره من را داشته باشد و از خودم سوال کند؟ من با توجه به بندی که در قراردادم داشتم و طبق آن اگر ماریتیمو به تعهداتش عمل نمی کرد، می توانستم فسخ کنم. دوستان در جریان باشند، بازیکنی که قرارداد دارد به این سادگی نمی تواند قراردادش را فسخ کند. پس بهتر است تحقیق کنند.»

دروازه بان تیم ملی در پایان می گوید: «باز هم از دوستان محترم بخش خبر   درخواست دارم هیچ خبری درباره من منتشر نکند. چه خوب و چه بد. این درست نیست که اطلاعات غلط به مردم بدهند. واقعا متاسفم که به عنوان یک ایرانی در کشورم اینقدر غریبه هستم.»

Let's block ads! (Why?)