16 دسامبر 2016 , ساعت 6:50
8 views
4

کنایه‌پیشکسوت‌استقلال به خرید حاج‌محمدی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: یک بازیکن را یک میلیارد قرارداد بستیم ولی 14 هفته است حتی روی نیمکت ذخیره‌ها هم نمی‌نشیند. مگر می‌شود یک بازیکن این‌همه روی سکو باشد؟

به گزارش تابناک ورزشی، شاهین بیانی در خصوص اینکه ظاهراً در بازی روز گذشته پیشکسوتان استقلال لباس با تأخیر به دست آنها رسیده است، گفت: قرار بود لباس رأس ساعت 11 به دست ما برسد و استفاده کنیم، اما متأسفانه شخص راننده ای که لباس‌ها را قصد داشت به ورزشگاه بیاورد، آدرس را اشتباه رفته بود!

وی افزود: من فکر می‌کنم اینها مشکلات ورزش نیست و شما ببینید در تیم‌های پایه چه خبر است. اگر بخواهم درمورد پایه‌ها حرف بزنم 50 ساعت باید حرف بزنم. مثلاً یک بازیکن را یک میلیارد قرارداد بستیم ولی 14 هفته است حتی روی نیمکت ذخیره‌ها هم نمی‌نشیند. مگر می‌شود یک بازیکن این‌همه روی سکو باشد؟ اگر قرار است تیم‌های آکادمی سالم و خودکفا باشند، باید مدیریت به فکر این اتفاقات باشد که یک بازیکن قرارداد سنگین نبندد و تیم‌های پایه‌اش پول نداشته باشد.
بیانی تأکید کرد: آخر فصل همه می‌گویند چرا تیم پایه یک بازیکن خوب به بزرگسالان نداد؟ مشکل همین چیزها است، همه می‌گویند برویم آکادمی بارسلونا را ببینیم اما من می‌گویم بروید آکادمی پیکان و سایپا و یا همین ذوب‌آهن را ببینید. اینها هستند که در تیم‌های پایه با برنامه کار می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

پاسخ دهید