3 جولای 2016 , ساعت 12:26
6 views
5187

کدام روزنامه‌ها بیشترین یارانه را دریافت کرده‌اند

به گزارش افکارنیوز،

بر اساس اعلام معاونت مطبوعاتی، روزنامه اطلاعات در سال ۹۴ با دریافت ۳میلیارد و ۵۴۹ میلیون تومان از محل درج آگهی‌های دولتی، یارانه بیمه و یارانه طرح اشتراک، بیشترین دریافت کننده حمایت‌های دولتی در سال گذشته بوده است.

بنابراین گزارش و براساس جدول منتشر شده از حمایت ۱۰۰ میلیارد تومانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه‌ها در سال ۹۴، روزنامه ایران در رده دوم بیشترین دریافت کننده حمایت بوده است که با رقم ۳میلیارد و ۳۶۵ میلیون تومان از دو ردیف یارانه بیمه و آگهی‌های دولتی در رده دوم قرار گرفته است.

روزنامه دنیای اقتصاد نیز با دریافت ۳ میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان از محل یارانه مستقیم، یارانه بیمه، یارانه طرح اشتراک و آگهی‌های دولتی در رتبه سوم قرار دارد.

روزنامه‌های جام جم با ۲میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان و جمهوری اسلامی با یک میلیارد و ۵۵۵ میلیون تومان، روزنامه خبر جنوب با یک میلیارد و ۵۱۸ میلیون تومان و روزنامه ابرار با یک میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان رده‌های بعدی بیشترین دریافت کننده حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد در حوزه‌های «یارانه مستقیم، یارانه بیمه، یارانه طرح اشتراک و آگهی‌های دولتی» بوده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)