10 آگوست 2016 , ساعت 20:27
7 views
52613

کاروان زیر سایه خورشید وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، این کاروان در بدو ورود به استان در مزار شهدای گمنام شهر ایلام حضور و با اهدا شاخه های گل و قرائت فاتحه به این شهدای بزرگ ادای احترام کردند.
این کاروان سپس در چهار راه سعدی شهر ایلام حضور داشتند و در میان استقبال مردم پرچم بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان را به اهتزاز در آوردند.
دبیر ستاد بزرگداشت دهه کرامت در ایلام در خصوص برنامه های این کاروان به خبرنگار ایرنا توضیح داد: این کاروان به عنوان سفیران امام رضا(ع) برای هفتمین دوره در دهه کرامت وارد این استان شده و برنامه های مختلفی را اجرا خواهند کرد.
عزیز بابایی بیان کرد: کاروان خدام رضوی تا 25 مرداد ماه میهمان مردم این استان بوده و دیدار با امام جمعه و دیگر مسوولان استان را خواهند داشت.
وی دیدار با جانبازان و ایثارگران، بازدید از مراکز فرهنگی استان، زندان و مراکز درمانی و حضور در حوزه های علمیه را از جمله برنامه های کاروان خدام رضوی در مدت اقامت در این استان اعلام کرد.
وی از دیگر برنامه های کاروان خدام رضوی را حضور در جشن میلاد با سعادت امام رضا(ع) در مرکز این استان در شب ولادت با سعادت این امام همام برشمرد.
کاروان خدام رضوی به همراه پرچم متبرک حرم امام رضا همه ساله در ایام موسوم به دهه کرامت در استان های مختلف کشور حضور می یابند. 7171/6034

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)