9 ژانویه 2017 , ساعت 21:40
5 views
4

چشمی به ترکیب استقلال بازمی گردد؟

به گزارش افکارنیوز،

روزبه چشمی بعد از پشت سر گذاشتن یک مصدومیت سخت و دوران نقاهت بعد از آسیب دیدگی و جراحی، مدتی است که هر روز در تمرینات استقلال حضور می‌یابد و پا به پای دیگر آبی پوشان تمرین می‌کند. 

در مورد آخرین وضعیت این بازیکن باید گفت وی از ناحیه‌ای که تحت عمل جراحی قرار گرفته کوچکترین مشکلی ندارد و حتی عضله‌های پیرامون زانوی وی نیز کاملا ترمیم شده است. هافبک استقلال چندی است در تمرینات گروهی حضوری فعال دارد و بدون مشکل با دیگر هم تیمی هایش تمرین می‌کند. اما با همه این وجود گفته می‌شود وی هفته‌های شانزدهم و هفدهم را نیز به احتمال زیاد از دست خواهد داد.

البته باید گفت چشمی نه تنها بابت بهبودی زانوی عمل شده، بلکه حتی بابت آمادگی بدنی نیز مشکلی ندارد و از این حیث نیز بدنش از دیگر بازیکنان استقلال عقب نیست. تنها موردی که باعث می‌شود روزبه دو هفته از نیم فصل اول را از دست بدهد، ایجاد هماهنگی‌های لازم عصب و عضله در پاهای چشمی و مانوس شدن پای وی با توپ است. 

از آنجایی که پای روزبه چشمی مدت زیادی به توپ نخورده، طبیعی است که هماهنگی عصب و عضله بین پاهای او و توپ به زمان بیشتری نیاز دارد. تنها دلیل غیبت احتمالی وی در هفته های شانزدهم و هفدهم نیز همین است.

تیم استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر روز پنجشنبه ۲۳ دی و از ساعت ۱۶:۳۵ میهمان تیم نفت تهران است. 

Let's block ads! (Why?)

پاسخ دهید