18 سپتامبر 2016 , ساعت 9:30
9 views
45319

پیام تسلیت مقامات و شخصیت ها برای دوچرخه سوار پارالمپیکی

به گزارش افکارنیوز،

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در توئیتر خود نوشت:

حادثه تلخ درگذشت بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار عزیزمان حین مسابقات پارالمپیک ریو، همه را به اندوه فروبرد. روحش شاد.

پیام تسلیت رئیس مجلس

علی لاریجانی در این پیام اظهار کرد: فقدان تاسف بار و غم انگیز قهرمانان دوچرخه سواری کشورمان آقای بهمن گلبارنژاد در جریان مسابقات پارالمپیک موجب تاثر فراوان گردید.

وی افزود: ایشان که از جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی بودند، تمام تلاش خود را برای افتخارآفرینی برای کشور معطوف داشت و بدون شک نام این قهرمان برای همیشه جاودان خواهد ماند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت درگذشت این ورزشکار گرانقدر به جامعه ورزشی، جانبازان و معلولان، ملت شریف ایران و خانواده بزرگوارش، برای وی از خداوند متعال طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

پیام تسلیت معاون اول رئیس جمهوری

همچنین اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در پیامی در صفحه اینستاگرامی خود درگذشت بهمن گلبارنژاد را به خانواده آن مرحوم، جامعه کشور و مربیان و دست اندارکاران کاروان ورزشی اعزامی و ملت بزرگوار ایران تسلیت و برای وی رحمت واسعه و برای بستگان آن مرحوم صبر و اجر مسالت کرد.

وی افزوده است: در شرایطی که ملت بزرگ ایران از درخشش و موفقیت های ورزشکاران و قهرمانان خود در مسابقات پارالمپیک ریو مسرور و شادمان است، حادثه دردناک درگذشت یکی از ورزشکاران و قهرمانان دوچرخه سوار و از یادگاران دوران پرافتخار دفاع مقدس بهمن گلبارنژاد جانباز دلاوری که به رغم مشکلات جسمی با تمام توان و غیرت مثال زدنی خود و در حین رقابت برای کسب مدال و تلاش برای افتخار آفرینی برای ملت و کشورش مصدوم شد و به دیدار معبود شتافت، میهن اسلامی ما را در حیرت و تأثر و تأسف شدید فرو برد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت جانباز بهمن گلبارنژاد، دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان را به خانواده وی و ملت شریف ایران و جامعه ورزشی کشور تسلیت گفت و متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:

«انالله و انا الیه راجعون

استواری عظمت جانبازان که پس از جانفشانی بی‌ادعا در عرصه مبارزه با خصم با زخمی بر پیکر و رنجی خاموش در پس صلابت آسمانی، عمری بسته لب از شِکوِه، تجلی شوکت ایثار را به نظاره نهاده­اند، ‌شُکوه را شرمنده می‌سازد. آنان که دیروز در گُردان عرصه نبرد بودند و امروز در عرصه‌‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و ... به خوبی می‌درخشند و برای ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌آفرینند. وجود این راست قامتان، نماد مقاومت و ایستادگی است و همیشه‌ تاریخ، سزاوار تکریم و گرامیداشت ملت بزرگ ایران و تمامی آزادگان و آزادمنشان خواهند بود.

با کمال تأسف و تألم جانباز «بهمن گلبارنژاد» دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان به دلیل بروز سانحه در حین مسابقه جان خویش را از دست داد و به همرزمان جانباز خویش پیوست. درگذشت این جانباز معزز را به خانواده وی و ملت شریف ایران و جامعه ورزشی کشور تسلیت عرض می­‌نمایم و صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات برای آن جانباز معزز از بارگاه ایزد منان خواستارم.

**بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار ایران که روز گذشته (شنبه) در جریان رقابت های دوچرخه سواری جاده بازی های پارالمپیک 2016 دچار حادثه شد و از ناحیه گردن آسیب دید، پس از انتقال به بیمارستان دچار حمله قلبی شد و درگذشت .

Let's block ads! (Why?)