۱۴ تیر ۱۳۹۵ , ساعت ۰:۱۰
8 views
4216

پرسپولیس روی کاکل طارمی می چرخید و حالا طارمی جدید در استقلال است

به گزارش افکارنیوز،

خداداد عزیزی پیشکسوت فوتبال کشورمان یکی از افرادی است که در جلسه هدایتی و طارمی حضور داشت. او حالا جزییات بیشتری را از آن جلسه بازگو می کند. گفتگوی عزیزی را در ادامه می خوانید.

از آن جلسه برای مان بگویید.

جلسه ای نبود. بعد از فوتبال رفته بودیم شام بخوریم، هدایتی هم آن جا بود، مهدی طارمی آمد، هدایتی به من گفت با طارمی صحبت کن بماند، من هم گفتم پولش را بدهید بماند. گفت چقدر بدهیم؟ گفتم ۵۰ درصدش را بدهید می ماند. هدایتی گفت در جیبم چک رمز دار دارم بدهم؟ گفتم چک نه، پول نقد بدهید بماند. قرار شد هدایتی پول را بدهد و مهدی بماند، نمی دانم در ادامه چه شد.

مبلغ توافق شده چقدر بود؟

من دوست ندارم درباره این مبلغ صحبت کنم.

ولی یکی از دوستانی که در آن جلسه بودند گفتند بیش از ۴ میلیارد پیشنهاد دادند.

من درباره مبلغ صحبتی نکردم، گفتم ۵۰ درصد نقد بگیر و ببند.

چرا باید نقد بگیرد؟

خیلی از بازیکنان از سال گذشته طلبکارند این بنده خدا که مظلوم است و نمی تواند پولش را بگیرد چرا نباید قراردادش را نقد بگیرد؟

ولی شما از نسلی هستید که همیشه مدعی تعصب به پیراهن بودید نه پول نقد.

آن موقع تعصب به پیراهن برای همه بود، الان همه بازیکنان که سرشان به تن شان نمی ارزد میلیاردی می گیرند چرا طارمی نباید بگیرد؟ مگر نه اینکه پرسپولیس روی کاکل او می چرخید؟ حقش هست بگیرد. به او گفتم وضع مالی ات خوب است؟ گفت نه، گفتم پس بگیر، نوش جانت. همه می گیرند طارمی هم باید بگیرد.

بازی در لیگ ترکیه را چطور می بینید؟

برای طارمی فکر می کنم جای خوبی برای بازی نخواهد بود.

برای رامین رضاییان چطور؟

من کاری به او ندارم، رامین را ندیده ام ولی مهدی را دیدم که پسر خوبی است و می گویم اشتباه کرد به ترکیه رفت.

به نظرتان مهدی طارمی بعدی فوتبال ایران کیست؟

من کاوه رضایی را خیلی دوست دارم و به نظرم او می تواند طارمی بعدی ما باشد. البته مهدی چیزهایی دارد که بقیه ندارند مثلا او علاوه بر تکنیک و هوش بالا، قد و قواره خوبی دارد، سرعت بالایی دارد و طول گام هایش هم بالاست.

برخی هم می گویند خیلی موقعیت خراب می کند.

من می گویم او موقعیت خراب می کند ولی نکته مثبتش این است که خوب خودش را در موقعیت قرار می دهد، این خیلی مهم تر است. حیف که به ترکیه رفت، من فکر می کنم او فوتبالش را با این تصمیم خراب کرد.

Let’s block ads! (Why?)