30 آگوست 2016 , ساعت 10:26
5 views
44317

پرسپولیس را می بریم و صدرنشین می شویم

به گزارش افکارنیوز،

علیرضا رمضانی درباره شرایط تراکتورسازی، بازی نکردنش در هفته های گذشته، دیدار با پرسپولیس و برخی مسائل دیگر صحبت‌هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

مصدومیتم برطرف شده است

خوشبختانه مصدومیتم به طور کامل برطرف شده و بدون مشکل کارم را جلو می برم. در تمرینات هم با انگیزه کار می کنم و منتظر بازی با پرسپولیس هستم. انشاءالله بتوانیم در این بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و برای تیم مثمرثمر واقع شویم.

می خواهیم صدرنشین شویم

نتایج خوبی در 4 بازی اول فصل برای تراکتور به دست آمده است. خوشبختانه همه چیز خوب و بر وفق مراد است. اکنون در جدول رده بندی شرایط خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم مقابل پرسپولیس شرایط خوبمان را  ادامه دهیم و صدرنشین شویم.

نیمکت نشینی ام نظر قلعه‌نویی است

نیمکت نشینی ام در بازی های گذشته نظر کادرفنی بوده است. البته من کمی از نظر بدنی عقب بودم و از سوی دیگر مصدومیت هم داشتم. با این وجود به نظر قلعه نویی احترام می گذارم. من به عنوان یک بازیکن تمریناتم را به بهترین شکل ممکن انجام می دهم و تابع تصمیمات سرمربی هستم اما انگیزه زیادی برای بازی کردن دارم.

اولین بازی مقابل پرسپولیس

من تابه حال مقابل پرسپولیس بازی نکردم و دوست دارم این شرایط را تجربه کنم. این بازی برای ما بسیار حساس است. امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم از این بازی خانگی 3 امتیاز را بگیریم و موفق باشیم.

دوست داشتیم در یادگار بازی کنیم

نباید بازی با پرسپولیس را حساس کنیم. قطعا کار سختی داریم، چون پرسپولیس تیم بزرگی است اما هدفی جز اینکه 3 امتیاز را بگیریم، نداریم. اگرچه دوست داشتیم در یادگار بازی کنیم که هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند اما به هر حال چاره ای نیست.

Let's block ads! (Why?)