25 آگوست 2016 , ساعت 1:37
7 views
53884

وزیر بهداشت: 21 آمبولانس هوایی در دولت تدبیر و امید راه اندازی شد

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی چهارشنبه شب در حاشیه مراسم افتتاح پروژه توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند در جمع خبرنگاران با قدردانی از همکاری نیروی انتظامی و هلال احمر در راه اندازی و استقرار آمبولانس هوایی در کشور افزود: با راه اندازی این پایگاه ها افراد زیادی از مرگ، معلولیت و گرفتاری در سرما و گرما نجات یافتند.
وی با بیان اینکه حرکت خوبی در دولت یازدهم برای راه اندازی آمبولانس های هوایی آغاز شده که باید ادامه یابد، گفت: در آینده وزارت بهداشت از شرکتی که ناوگان آمبولانس هوایی و منطبق با استاندارد های روز را عرضه کند، خرید خدمت می کند تا بتواند با سرعت بیشتری مصدمان را به بیمارستان منتقل کند.
وی به ثمر رسیدن پنج بیمارستان طی فعالیت دولت یازدهم در خراسان جنوبی را از دستاوردهای دولت ذکر کرد و یادآور شد: این استان با وجود دارا بودن استعدادهای نیروی انسانی و طبیعی، کمتر به آن توجه شده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: تلاش می کنیم قبل از پایان دولت یازدهم بیمارستان رازی بیرجند، بیمارستان فردوس و مرکز درمانی سرطانی ها در خراسان جنوبی به بهره برسانیم.
قاضی زاده هاشمی، از مجلس شورای اسلامی به دلیل تصوب هشت هزار میلیارد تومان در قالب اوراق مالی برای پرداخت بدهی بیمه سلامت قدردانی کرد.
وی با اشاره به توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان ولی عصر (عج) بیرجند طی سه ماه گفت: دولت در تلاش است که همه اورژانس ها را در سراسر کشور نوسازی و بهسازی کند.
6054

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)