6 آگوست 2016 , ساعت 14:35
8 views
52172

هوای خنک تابستان استان زنجان، گردشگران را به این استان دعوت می کند

رحیم حاج نایبی شامگاه جمعه در حاشیه گذر چله تابستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اتاق اصناف استان زنجان با اجرای برنامه هایی که برای نشاط و شادی مردم این استان باشد موافق است و از آن ها حمایت می کند.
وی اظهارکرد: با اتمام پروژه سبزه میدان شاهد اجرای طرح های بهتر و مطلوبتری در زنجان خواهیم بود.
رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: زنجان از استان هایی است که تابستان دلپذیری دارد که باید بتوانیم در این فصل گردشگران داخلی و خارجی را جذب کنیم چرا که زنجان به لحاظ آب و هوایی از وضعیت مطبوعی برخوردار است.
حاج نایبی تاکید کرد: استان زنجان باید به عنوان استانی سبز در سطح کشور معرفی شود.

*** گذر چله تابستان پلی به گذشته است
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان گفت: گذر چله تابستان در این شهر پنجمین گذر و دومین چله ای ‘ تابستان و زمستان’ است که برگزار شد.
فخرالدین رستمی به دو برنامه بسیار مهم فرهنگی توسط شورای اسلامی و شهردار زنجان اشاره کرد و افزود: یکی از این برنامه ها ایجاد پلی به فرهنگ گذشته است تا بتوانیم مردم را دریک پیاده راه دورهم جمع کنیم و همه بتوانیم درک مشترکی از مسائل فرهنگی و مشکلات داشته باشیم.
وی دومین برنامه فرهنگی را گردشگری و زنجان شناسی عنوان کرد و یادآورشد: پیگیر جذب مسافر و گردشگر در چله های های تابستان و زمستان هستیم تا مردم با صنایع، هنر و قومیت های مختلف در استان زنجان که با مسالمت کنار هم زندگی می کنند، آشنا شوند.
پنجمین گذر شهر زنجان، 15 مرداد با نام ‘ گذر چله تابستان حد فاصل تقاطع فردوسی تا میدان انقلاب برگزار شد.
پیش از این گذرهایی به نام گذر نوروز در اسفند 93، چله تابستان در مرداد 94، گذر برگ ریزان در آبان 94، گذر نوروز 2 در فروردین امسال و گذر چله تابستان 2 در 15 مرداد امسال برگزار شده است.
در این روز عبور خودرو از حد فاصل تعیین شده ممنوع می شود و مردم می توانند 24 ساعت تمام پیاده یا با دوچرخه تردد کنند.
7325/6085

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)