27 آگوست 2016 , ساعت 7:06
6 views
44035

همه با هم تصمیم می گیریم که شهباززاده به استقلال برگردد یا نه

به گزارش افکارنیوز،

محمد خرمگاه، مربی و دستیار اول تیم استقلال تهران درباره آخرین وضعیت این تیم و همچنین اتفاقات پیرامون آبی پوشان با خبرنگار کاپ، صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

*از شرایط استقلال صحبت کنید.

شرایط خوبی داریم. در حال تلاش هستیم تا شرایط تیم بهتر شود. بازیکنان هر روز با انگیزه بالا در تمرینات حاضر می شوند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

*کسب دو تساوی در بازی های دوستانه انتقادهایی را به این تیم وارد کرد.

باید بگویم ما دو بازی انجام دادیم. در دو روز پشت سر هم تا توان هر دو تیم را بسنجیم. همه تیم ها همین کار را می کنند. در بازی های دوستانه نتیجه ملاک نیست و تیم ها بیشتر دنبال شناخت نقاط ضعف و قوت هستند. ما به دنبال بهتر شدن هستیم.

*بعد از این دو بازی شایعاتی مبنی بر ناراحتی مهدی رحمتی به گوش رسید.

رحمتی بازیکن بزرگی است. کاپیتان استقلال است. در اوج ناراحتی هیچ کس از باخت خوشش نمی آید. خودم به رحمتی گفتم باید توان مان را بالا ببریم تا در بازی ها موفق شویم.

*فردا در یک بازی دوستانه به مصاف راه آهن خواهید رفت.

بازی تدارکاتی بسیار خوبی است. می خواهیم شرایط تیم را چه از نظر تاکتیکی و چه از نظر بدنی نسبت به هفته گذشته قیاس کنیم. ما دنبال این هستیم که هفته به هفته به مرحله بالاتر برویم تا به چیزی که می خواهیم قبل از شروع لیگ برسیم.

*حضور بهتاش فریبا به عنوان مربی چقدر تاثیرگذار است؟

خیلی به او خوش آمد می گویم. امیدوارم بتوانیم از تجربیات او استفاده کنیم و در کنار هم استقلالی را بسازیم که آرزوی هواداران استقلال است.

*وضعیت مجتبی حقدوست به کجا رسید؟

هنوز قرارداد نهایی امضا نشده است. دنبال جذب این بازیکن هستیم و هر وقت قراردادش نهایی شد به تمرینات ما اضافه خواهد شد. این بازیکن می تواند به ما کمک کند.

*شایعه حضور دوباره شهباززاده در فوتبال ایران به گوش می رسد.

ما در جریان این موضوع نیستیم و چیزی نشنیده ایم. هر وقت چنین صحبتی شد کادر فنی در این خصوص جمعی تصمیم خواهد گرفت.

*با شروع دوباره لیگ به مصاف ماشین سازی خواهید رفت.

همه بازی ها برای ما سخت است. هیچ بازی آسان نیست. همه تیم ها این فرصت را دارند که در سال چهار بار و به صورت مستقیم بازیهایشان پخش مستقیم شود. ما همیشه به بازیکنان هم گفته ایم که اگر توان حریف صد در صد باشد باید توان ما 120 باشد تا ما بتوانیم به موفقیت برسیم.

Let's block ads! (Why?)