2 سپتامبر 2016 , ساعت 14:27
7 views
54571

هشدار سازمان هواشناسی درباره مه آلود بودن برخی از جاده های کوهستانی

به گزارش ایرنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه شماره 56 اعلام کرد: با عبور جبهه سرد شمالی از شرق دریای خزر و شمال شرق کشور از بعد از ظهر روز جمعه (امروز) از میزان ناپایداری ها به صورت رگباری و رعد و برق شدید و وزش باد کاسته می شود و بارش باران و رخداد مه در استان های شمالی کشور دور از انتظار نخواهد بود.
همچنین با عبور جبهه سرد شمالی از شرق دریای خزر، روز شنبه هفته آینده شاهد بارش های پراکنده در استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی خواهیم بود و روز یکشنبه آینده برای استان های اردبیل و گیلان بارش های پراکنده پیش بینی شده است.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: هم اکنون دمای هوای تهران 34 درجه بالای صفر، رطوبت هوا 13 درصد و سرعت وزش باد بیش از 11کیلومتر بر ساعت است و کمینه و بیشینه هوای تهران بین 26 تا 35 درجه پیش بینی شده است.
احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای پایتخت برای روز شنبه (فردا) بین 26تا 34 درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.
وی کمینه و بیشینه هوای تهران را در روز یکشنبه (پس فردا) بین 27 تا 35 درجه بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این روز آسمان تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.
اقتصام**1108**2017

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)