28 سپتامبر 2016 , ساعت 11:41
32 views
55987

هشت سال دفاع مقدس نماد افتخار آفرینی ملت ایران است

به گزارش ایرنا، خسرو ساکی در صبحگاه مشترک بسیج فرهنگیان البرز که روز چهارشنبه در محوطه اداره کل آموزش و پرورش این استان با حضور فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع ) البرزبرگزار شد، افزود: هدف از گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشر فرهنگ و ارزش های هشت سال دفاع مقدس در ایران اسلامی است.
وی اظهار کرد: هرساله آیین های گرامیداشت ویژه ای به مناسبت هشت سال دفاع مقدس در مساجد، مراکز آموزشی ، فرهنگی ، علمی ، دانشگاهی و … برگزار می شود تا حماسه آفرینی دلاور مردانی را که با هدیه کردن جانشان در راه اسلام ، انقلاب و ولایت اهدا کردند باردیگر در اذهان تداعی شود و یادمان نرود که این عزیزان برای امنیت ، استقلال ، آسایش و عزت کشور ایثاری کردند.
وی با اشاره به اینکه ما مدیون خون پاک این شهدای گرانقدر هستیم یادآورشد: حال ما وظیفه داریم این فرهنگ غنی اسلامی – انقلابی را در جامعه گسترش دهیم.
مدیر کل آموزش و پرورش البرزگفت: ما فرهنگیان به عنوان پرچم داران تعلیم و تربیت کشور در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس گرد هم آمده ایم تا به عنوان علاقمندان فرهنگ دفاع مقدس در این استان همانند گذشته در راه نشر این فرهنگ غنی به آینده سازان ایران اسلامی و حرکت در خط امام ، شهدا و ولایت فقیه گام بر می داریم.
ساکی اشاره ای به رویداد جنگ تحمیلی و درس های آن در ایران اسلامی کرد و اظهارداشت: درایران برای جنگ تحمیلی بزرگداشت گرفته می شود چون ملت ایران با کم ترین قدرت دفاعی – نظامی در برابر دشمنان اسلام و انقلاب ایستاد ولی مردم کشوری مثل عراق آن را نشانه بی خردی رهبر خود می دانند که چگونه به دستورات سلطه گران عمل می کردند.
مدیر کل آموزش و پرورش البرز بیان کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران درس هایی ازجمله عشق به رهبری و ولایت فقیه، تمکین از رهبری ، حفظ وحدت و همدلی ، پرهیز از بداخلاقی و تخریب در جامعه و تلاش برای رشد و بالندگی کشور را به همراه داشت و به یادگار گذاشت.
در این آیین فرهنگیان بسیجی البرز بار دیگر با امام راحل، شهدا ی گرانقدر و ولایت فقیه تجدید میثاق کردند.
در این آیین از پنج فرهنگی بسیجی نمونه تجلیل شد.
2819/ 6155خبرنگار: مهین مالمیر** انتشار دهنده: محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)