21 آگوست 2016 , ساعت 2:40
9 views
43525

نگران نباشید من جای شهباززاده استقلال را پر می کنم

به گزارش افکارنیوز،

علی قربانی گفت که هیچ کس جز منصوریان نمی تواند استقلال را از شرایطی که در آن گرفتار شده است نجات دهد.

تو سه سال با علیرضا منصوریان کار کرده ای. از نظر تو چرا این تیم چرا اول فصل اینقدر بد نتیجه می گیرد؟

من دلیلش را نمی دانم ولی به این موضوع اعتقاد دارم که علی آقا کارش را خوب بلد است. به هر حال همه تیم ها اول فصل با مشکل هماهنگی روبه رو هستند وشاید به همین دلیل باشد که علیرضا منصوریان ابتدای فصل نتیجه نمی گیرد. با این حال مطمئنم که استقلال از این شرایط خارج خواهد شد.

شاید هیچ کس اندازه تو با روحیات منصوریان آشنا نباشد. از نظر تو استقلال با او می تواند از این وضعیت نجات پیدا کند؟

من در طول 3 سالی که با آقای منصوریان کار کردم ایشان را به خوبی می شناسم و اطمینان می دهم که هیچ کس جز ایشان استقلال را نمی تواند نجات دهد. منصوریان فصل پیش نفت را از یک شرایط وحشتناک نجات داد و فکر می کنم با توجه به بی پولی که تیم ما داشت نتایج عالی بود. حالا هم او تنها می تواند استقلال را نجات دهد.

خیلی ها می گویند کادرفنی منصوریان ضعیف است. تو این موضوع را قبول داری؟

من دوست ندارم به این سوالات جواب دهم چراکه هر حرفی بزنم حاشیه درست می شود. فقط این را بگویم که از نظر من کادرفنی استقلال هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی وضعیت فوق العاده ای دارد.

با جدایی سجاد شهباززاده تو تنها امید این تیم برای گلزنی هستی. فکر می کنی می توانی جای بازیکنی که امسال در اروپا بازی می کند را پر کنی؟

زمانی که به استقلال آمدم خودم را برای این شرایط آماده کرده بودم و بدون شک می دانستم چه کار سختی دارم. من صددرصد شرایط حضور در استقلال را درک می کنم و تلاش می کنم که هواداران این تیم را خوشحال کنم. تمام تلاشم این است که جای شهباززاده را در استقلال پر کنم.

دو بازی دیگر شما باید در دربی به مصاف پرسپولیس بروید. فکر می کنی شرایط استقلال تا آن روز درست می شود؟

راستش را بخواهد اصلا به دربی فکر نمی کنم چراکه الان فرصت فکر کردن به این بازی نیست. تمام تمرکزمان روی شروع بازی های لیگ است و تلاش می کنیم تا هر چه زودتر به شرایط ایده آل که مورد نظر هواداران است برسیم.

Let's block ads! (Why?)