3 جولای 2016 , ساعت 22:10
8 views
4211

منصوریان به درد استقلال نمی خورد

به گزارش افکارنیوز،

صادق ورمزیار در مورد عملکرد استقلال در فصل نقل‌وانتقالات گفت: من معتقدم استقلال تیم خوبی بسته است و مطمئناً کادر فنی این تیم تلاش می‌کند تا نقاط ضعف سال گذشته را از بین ببرد و تیم پرقدرتی را روانه بازی‌ها کند. فعلاً باید منتظر بمانیم و ببینیم استقلال در طول مسابقات چه عملکردی خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا منصوریان می‌تواند استقلال را به قهرمانی برساند، عنوان کرد: صحبت کردن در مورد قهرمانی استقلال و حتی مدعیان دیگر، از حالا خیلی زود است. من فکر می‌کنم منصوریان از تجربه کامل و کافی برای مربیگری در تیمی مثل استقلال برخوردار نیست. البته مربیان جوان فاکتوری مثل شجاعت و شهامت دارند که این می‌تواند مفید باشد، ولی از طرفی می‌تواند یک عامل خطرناک هم باشد، چون مربیان جوان به‌اندازه کافی تجربه ندارند. با این حال من به‌عنوان یک استقلالی امیدوارم که این تیم موفق باشد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین در مورد اینکه کدام تیم در فصل نقل‌وانتقالات بهترین عملکرد را داشته است، گفت: تراکتورسازی تیم خوبی بسته و بهتر از استقلال و پرسپولیس بازیکن گرفته است، ولی جذب بازیکنان شاخص و ستاره تضمینی برای موفقیت نیست. بعضی از تیم‌ها روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری کردند و قطعاً می‌توانیم شاهد موفقیت آنها باشیم.

Let’s block ads! (Why?)