29 آگوست 2016 , ساعت 21:50
9 views
54273

معاون استاندار یزد: مشارکت مردم در اجرای برنامه ها از اولویت های دولت است

به گزارش ایرنا ، محمد علی طالبی روز دوشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی سالن چند منظوره ورزشی در روستای شحنه یزد افزود: به برکت نظام مقدس اسلامی و با تدبیر دولت شاهد این همکاری در سال های اخیر هستیم .
وی ادامه داد: باید مسئولان اجرایی برای افزایش این مشارکت ها و حضور خیران و بهره گیری کامل از ظرفیت های مختلف در استان بیش از گذشته وظایف خود را جدی انجام دهند.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با قدردانی از مشارکت خیران در عملیات سالن ورزشی روستای شحنه گفت: طرح های خیری در حوزه های مختلف در شهر و بخصوص روستاها تجلی ارتباط ، تعامل و هماهنگی بین مردم و دولت است.
طالبی با گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: با وجود کمبودهایی که در زمینه های مختلف احساس می شود و مسائل عمرانی، اجتماعی و فرهنگی که امروز به ویژه در روستاها با آن روبه رو هستیم کارها بدون حضور و مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد بود.
وی ادامه داد: افتتاح پروژه هایی مانند پروژه های فرهنگی ورزشی روستای شحنه علاوه بر برکات معنوی و مادی برای خیران این مجموعه زمینۀ مشارکت هر چه بیشتر مردم را فرآهم می کند.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در سخنانی با بیان اقدامات انجام گرفته در حوزه ورزش در دولت تدبیر و امید گفت: در دولت یازدهم 17 پروژه از پروژه های نیمه تمام به بهره برداری رسید و طرح های بسیار دیگری نیز در حوزۀ ورزش افتتاح شده است.
مسعود شریعتی خاطرنشان کرد: پروژه فرهنگی ورزشی روستای شحنه توسط خانواده خیر سیدمصطفی موسوی در مساحت سه هزار و 500 مترمربع با اعتبار 15 میلیارد ریال و ظرفیت هزار و200 نفر تا دو سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
همچنین بخشدار مرکزی یزد با تبریک هفته دولت به وجود تعامل سازنده بین مردم و دولت در روستاها و همکاری خوب خیران در اجرای برنامه های مختلف در طول سال در این بخش خبر داد.
حسین عسکرزاده افزود: ایجاد فضاهای فرهنگی و ورزشی بر حسب نیاز در مناطق روستایی بخش مرکزی با مشارکت خوب مردم و خیران همواره با جدیت پیگیری می شود.
وی ایجاد فضاهای مناسب فرهنگی ورزشی برای ایجاد فضای نشاط و تامین سلامتی مردم و جوانان را جزو برنامه های مهم و همیشگی بخشداری در بخش مرکزی یزد ذکر کرد.
در هفتمین روز از هفته دولت ، مراسم آغاز به کار پروژۀ خیری مجموعه فرهنگی ورزشی روستای شحنه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، سرپرست فرمانداری یزد، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، بخشداری مرکزی یزد و جمعی از اهالی روستای شحنه یزد در محل این روستا برگزار شد.
روستای شحنه با یک هزار نفر جمعیت در شش کیلومتری شهر یزد قرار دارد.
دوم لغایت هشتم شهریورماه به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
7536/ 6197

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)