30 سپتامبر 2016 , ساعت 20:40
14 views
46118

مدال نقره اسنوکر آسیا به ایران رسید

به گزارش افکارنیوز،

 بیلیارد و بولس، تیم ملی اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش و آرمان دیناروند با قبول شکست مقابل تیم ملی پاکستان به مدال نقره  رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا در رشته اسنوکر تیمی رسید.

تیم ملی اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی،  امیر سرخوش و آرمان دیناروند با نتیجه 3 بر یک در مقابل تیم پاکستان متشکل از محمد آصف و بابر مسیح مغلوب شد و به مدال نقره این رقابت‌ها دست پیدا کرد. تیم ایران که به دلیل دارا بودن مقام قهرمانی جهان مستقیم وارد مرحله یک چهارم پایانی شده بود، با پیروزی مقابل قطر و امارات به فینال رسید و در این مرحله مغلوب تیم پاکستان شد.

نخستین دوره رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا سوم تا یازدهم مهرماه به میزبانی کشور امارات (فجیره) در رشته‌های اسنوکر 15 توپ، تیمی، شش توپ، ناین بال انفرادی، ناین بال تیمی و ایت بال چینی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

تیم ملی بیلیارد  ایران با حضور سهیل واحدی، امیر سرخوش، آرمان دیناروند و مهران ارشادی در رشته اسنوکر، محمدعلی پردل، علی مقصود، کاوه زرعکانی در رشته پاکت بیلیارد، ساسان لشکری در رشته بیلیارد سه توپ و در بخش بانوان اکرم محمدی، بهناز اقدم، نادیا کامران، در رشته اسنوکر و  مریم ایزدی، پریسا منگلی، اکرم محمدی در رشته ناین بال در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

Let's block ads! (Why?)