9 آگوست 2016 , ساعت 2:10
6 views
42420

متعصب استقلالی استاد جمع کردن استقلال پرحاشیه اس

به گزارش افکارنیوز،

علی چینی در این باره گفت: استقلال تیم خوبی است و مطمئن باشید تمام بازیکنانی که به این تیم آمده اند با تفکر جذب شده اند. شک نکنید استقلال شرایطش درست می شود و طبیعی است که تیمی که تغییرات زیادی داشته است کمی زمان می برد که به شرایط ایده آل برسد.

او در مورد انتقادهایی که به شکل بازی استقلال می شود هم گفت: من این صحبت را قبول ندارم چرا که اگر کسی بازی ما با صنعت نفت را ندیده باشد و آمار بازی را مشاهده کند، باورش نمی شود که استقلال این بازی را باخته است. مطمئن باشید شکل بازی ما روز به روز بهتر می شود و قول می دهم یک استقلال مقتدر در این فصل خواهید دید.

مربی استقلال در باره اشتباهات خط دفاع استقلال می گوید: این موضوع به خط دفاع استقلال بر نمی گردد بلکه به عدم هماهنگی بازیکنان ارتباط دارد. طبیعی است که تیمی که تغییرات زیادی دارد ناهماهنگی در آن وجود دارد و فکر می کنم باید به این تیم زمان داد.

چینی ادعا می کند استقلال می تواند قهرمان لیگ امسال باشد: صد در صد استقلال می

تواند قهرمان بشود. پرسپولیس فصل گذشته در نیم فصل اول را در رتبه دوازدهم جدول رده بندی بود و ولی در پایان فصل با اختلافی سانتیمتری قهرمانی را از دست داد. من فکر می کنم ما تنها در 3 بازی بد نتیجه گرفته ایم ولی  چیزی را از دست نداده ایم.

وی افزود: من به منصوریان و کادرفنی استقلال اعتقاد قلبی دارم و مطمئن باشید شرایط ما صد در صد بهتر می شوم. منصوریان استاد ساختن تیم های بحران زده است و شما شک نکنید این تیم بهتر می شود و شرایط خوبی پیدا می کند.

چینی در مورد انتقادهایی که به ضعف کادرفنی استقلال می شود هم گفت: آنها نظرشان را می گویند ولی ما کادری هستیم که 7 سال کنار هم هستیم و نتایج ما را همه دیده اند. انشاالله با نتایجی که می گیریم منتقدان را هم راضی می کنیم.

Let's block ads! (Why?)