16 آگوست 2016 , ساعت 11:48
6 views
43135

ما در استقلال بعد از بازی پیکان تصمیم گرفتیم به تیم شوک بزرگی وارد کنیم

به گزارش افکارنیوز،

محمدسعید نفریه در خصوص  اتفاقات سال 86 که منجر به برکناری ناصر حجازی از سرمربیگری استقلال شد اظهار داشت: بنده آن زمان عضو هیات مدیره استقلال بودم و بعد از برکناری ناصر حجازی همه تقصیرات گردن من افتاد. 

وی ادامه داد: معمولا باشگاه های استقلال و پرسپولیس بیشتر از بحث مدیریت نتیجه گرا هستند. آن زمان یادم است که فتح الله زاده به شدت تحت فشار بود. بعد از باخت تیم به پیکان فشار بسیار زیادی بر روی هیات مدیره از سوی هواداران وارد شد و ما به این جمع بندی رسیدیم که باید به تیم شوک وارد شود اما بحث ما تقویت تیم و حتی تعویض دستیاران بود. 

نفریه در ادامه بیان داشت: آن موقع در ابتدای فصل خود فتح الله زاده پیشنهاد سرمربیگری حجازی را به هیات مدیره داده بود اما باید عرض کنم هیات مدیره نمی تواند به مدیرعامل دیکته کند که سرمربی تعویض شود. ما می توانیم پیشنهاد دهیم که مربی عوض شود اما نمی توانیم او را برکنار کنیم. 

عضو سابق هیات مدیره استقلال گفت: اگر زمان به عقب بازگردد و بنده در استقلال همچون گذشته سمت داشتم هیچ وقت ناصر حجازی را برکنار نمی کردم. چون اعتقاد دارم یک مربی حداقل یک سال فرصت باید داشته باشد تا دیدگاهش را در تیم پیاده کند.

وی درباره اینکه وضعیت فعلی منصوریان با حجازی در سال 86 مقایسه می شود، افزود: به نظر من باید از منصوریان هم حمایت شود. همانطور که گفتم آن موقع برکناری حجازی اشتباه بود، الان نیز نباید هیچ کس به فکر برکناری منصوریان باشد. هیات مدیره استقلال باید پشت سرمربی اش بایستد و از منصوریان تا آخر فصل حمایت کند.

Let's block ads! (Why?)