16 آگوست 2016 , ساعت 23:24
10 views
53175

فرماندار گناباد: برخی از ایثارگری بهره برداری سیاسی می کنند

به گزارش ایرنا محمدعلی نبی پور سه شنبه در آیین تجلیل از آزادگان گناباد افزود: ایثارگران برای دفاع از ارزشهای نظام اسلامی، برابر دشمنان رشادتهای بسیاری نشان دادند ولی متاسفانه اکنون لفظ ایثارگری به عاملی برای بهره برداری سیاسی برخی تبدیل شده است.
وی گفت: باید برای رفع مشکلات ایثارگران تلاش کرد و نباید آنها را سپر بلا و یا پلکانی برای ارتقای خود قرار داد.
وی اظهار کرد: نباید قانون هایی که در مقطعی از زمان برای حمایت از ایثارگران تصویب شده با گذشت 2 دهه به فراموشی سپرده شود.
فرماندار گناباد گفت: مسئولان و دست اندرکاران ذیربط و دولت تدبیر و امید توجه خاصی به خانواده های شهدا و ایثارگران دارند ولی بعضی محدودیت امکانات و منابع باعث شده که به نحو مطلوب برای اشتغال فرزندان ایثارگران و آزادگان اقدام درخور توجهی صورت نگیرد و این به معنی بی توجهی به این قشر نیست.
نبی پور گفت: با توجه به استخدامهای زیاد و حتی غیرکارشناسی در دستگاههای اجرایی در سالهای گذشته، امروز اکثر ادارات و سازمانها از نظر نیرو اشباع شده اند و راه برای استخدام نیروهای دانش آموخته دانشگاهی بسته است.
وی اضافه کرد: با این شرایط نباید تنها به فکر اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی در بخش دولتی بود بلکه فعالیت در بخش خصوصی هم با ایجاد زیرساختهای لازم دارای ظرفیتهای بسیاری برای اشتغال و کارآفرینی است.
در پایان این آیین که به مناسبت 26 مردادماه، سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد، از تعدادی از آزادگان گنابادی تجلیل شد.
شهرستان گناباد با 1314 شهید و جانباز و 25 نفر آزاده در 287 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
2095/5132


انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)