12 سپتامبر 2016 , ساعت 1:23
8 views
54984

فرماندار سروآباد: امنیت پایدار توسط مردم ایجاد می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی مفاخری روز یکشنبه در آئین تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سروآباد افزود: نیروی انتظامی باید امنیت پایدار را در تعامل و ارتباط مستمر و خوب با مردم ایجاد کند.
وی ادامه داد: امنیت مردم محور یک امنیت پایدار و دائمی خواهد بود و بدون شک در کنار این مهم سرمایه گذاری های بالا، اقتصاد شکوفا، آموزش و همچنین رشد و توسعه پایدار نیز ایجاد می شود.
فرماندار سروآباد اساس همه پیشرفت های جامعه را در گرو وجود امنیت پایدار دانست و افزود: همه پیشرفت های جامعه بشری تاکنون در سایه امنیت پایدار به وجود آمده و در مقابل نیز ناامنی و وحشت در جامعه موجب پس رفت و عقب افتادگی جامعه شده است.
وی با قدردانی از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی گفت: یکی از ارکان مهم و اصلی امنیت جامعه نیروی انتظامی است که در شهرستان سروآباد نیز به خوبی عمل کرده اند.
وی چهار رکن را برای نیروی انتظامی در ایجاد امنیت ضروری عنوان کرد و افزود: مردم مداری، قانون مداری، قاطعیت و در کنار آن شفقت داشتن، بروز بودن و داشتن اطلاعات روز دنیا از مهمترین ویژگی های نیروی انتظامی است.
مفاخری در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک عید سعید قربان ، حادثه تلخ منا در سال گذشته را تسلیت گفت و اظهار کرد: حادثه منا در اثر بی لیاقتی و بی تدبیری سرآن سعودی اتفاق افتاد و امیدواریم روزی فرا رسد که مدیریت حج از دست آنها خارج شود و به جهان اسلام واگذار شود.
به گزارش ایرنا، در این مراسم منصور مرادی نماینده شهرستان های سروآباد و مریوان و سردار مسعود خرم نیا فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان نیز حضور داشتند.
در پایان این مراسم، سردار مسعود خرم نیا با اهداء لوح تقدیری از زحمات علی اکبر عیسی آبادی که به مدت سه سال فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سروآباد بود، تقدیر و حکم انتصاب علیرضا کرجی را به وی ابلاغ کرد.
شهرستان سروآباد در 90 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7354/6108


انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)