4 سپتامبر 2016 , ساعت 11:13
6 views
54720

فرماندار بندرگز: شناخت خواسته ها ،لازمه برنامه ریزی برای جوانان است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، علی اصغر میرزایی در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابیان برنامه های هفته ازدواج (13تا 19 شهریور) و ارایه پیشنهادات پیرامون ساماندهی امور جوانان افزود: سبک زندگی نوین بر همه مسائل زندگی تاثیر گذاشته است و اگر ما جوانان را نشناسیم وبه موضوعات و علایق آنان واقف نباشیم نمی توانیم برنامه ریزی صحیح انجام دهیم.
محسن مردانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز نیز به بیان اهمیت ازدواج جوانان و ضرورت برنامه ریزی در این خصوص و توجه بیش از پیش به آموزش مهارتهای زندگی با توجه به بالا رفتن آمار طلاق پرداخت.
محمدی مدیرعامل موسسه جهیزیه و رفاه استان گلستان نیز گفت: زوجینی که نسبت به تشکیل پرونده در این موسسه اقدام کنند ،در صورت داشتن شرایط لازم از تسهیلات ازدواج آسان از جمله سفر به مشهد، ارایه 7 قلم کالا، وام 5 الی 10 میلیون تومانی، شرکت در کارگاه های آموزشی ،برنامه های رفاهی و ورزشی با تخفیف ویژه، برخوردار خواهند شد.
در ادامه این جلسه روسا و کارشناسان ادارات و دبیران سازمان های مردم نهاد به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برنامه ریزی به مناسبت هفته ازدواج و برگزاری آیین های آن پرداختند.
در پایان مقرر شد جشن ازدواج آسان تا پایان شهریورماه و همزمان با دهه امامت و ولایت در شهرستان بندرگز برگزار شود.
بندرگز در حاشیه شرقی دریای خزر و غرب استان گلستان و در فاصله 42کیلومتری گرگان واقع است، این شهرستان با دو شهر بندرگز و نوکنده حدود 50 هزار نفر جمعیت دارد.
7333/1648

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)