8 آگوست 2016 , ساعت 22:58
14 views
52407

فرماندار بردسکن: مدیران روزه سکوت نگیرند

به گزارش ایرنا برات علی نیا روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان افزود: هر یک از مدیران در جایگاه و حوزه کاری خود اقدامات انجام شده دولت تدبیر و امید را در اختیار خبرنگاران قرار دهند تا به اطلاع مردم برسد.
وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و بزرگداشت روز خبرنگار گفت: شهید صارمی در مزار شریف افغانستان با جان خود عزت را به جمهوری اسلامی ایران هدیه کرد.
وی گفت: امروز باید خبرنگاران خط مشی این شهید و نیز سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که این عزیزان به معنای واقعی قلم خود را در اختیار انسانیت و حقانیت قرار دادند.
وی عنوان کرد: خبرنگاران نباید قلم خود را به مصادره گروه و جریان خاصی دربیاورند و تنها باید حقایق را منعکس کنند.
فرماندار بردسکن گفت: خبرنگاران باید خدمات دولت را در تمامی حوزه ها منعکس کنند تا مردم در جریان خدمات انجام گرفته قرار بگیرند.
وی با اشاره به قابلیت های معدنی این شهرستان گفت: بردسکن روی کمربند مس و طلا قرار گرفته و دومین معدن طلای خراسان رضوی در منطقه سه بندون بیجورد این شهرستان شناسایی شده که امسال عملیات استخراج این معدن آغاز می شود. علی نیا عنوان کرد: بردسکن به لحاظ وجود کانی های معدنی جزو مناطق برتر کشور است که می طلبد خبرنگاران به این حوزه ها نیز ورود پیدا کنند.
امام جمعه بردسکن نیز در این مراسم خبرنگاران را به امید دادن به جامعه فراخواند و گفت: خبرنگاری کاری پر استرس و سخت است و خبرنگاران باید در انتقال و انتشار اخبار همه زوایای اجتماع را در نظر بگیرند و خبر را با ظرافت منعکس کنند.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی اصغر امینی اظهار کرد: خبرنگار باید همان طور که در ثبت اخبار واقع نگار است در مواضع خود نیز حق نگار باشد و خط امید دهی به مردم را دنبال کند.
مدیر آموزش و پرورش بردسکن نیز از خبرنگاران خواست که رفاقت با مدیران آنها را از انتشار واقعیت ها باز ندارد و افزود: خبرنگار باید از هرگونه وابستگی به سلائق سیاسی و صاحبان ثروت پرهیز کند.
به گزارش ایرنا غلامحسین غفوری اظهار کرد: متاسفانه برخی اصحاب رسانه قلم و اندیشه خود را به فروش می رسانند و اخباری را منعکس می کنند که به نفع یک گروه و جریان خاص تمام می شود.
وی خبرنگاران را طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای جامعه خواند و گفت: اگرچه خبرنگاران قشری بی نام و نشان هستند اما بیشترین تاثیرگذاری را در جامعه دارند.
شهرستان 76 هزار نفری بردسکن در 273 کیلومتری مشهد واقع است.
ن/5132

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)