4 اکتبر 2016 , ساعت 22:40
8 views
4

عابدزاده دوباره پوشیدن پیراهن استقلال را رد کرد!

به گزارش افکارنیوز،

ناصر عباسی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در این زمینه می گوید:  به پیشنهاد آقای اولیایی قرار است تیمی را دور هم جمع کنیم که سال 1990 قهرمان آسیا شد و خدا را شکر که 80 درصد آن تیم همه در فوتبال ایران اسم و رسمی برای خود به هم زدند.

وی افزود: امثال امیر قلعه نویی، صمد مرفاوی، عباس سرخاب،‌ایمان عالمی، امیر موسوی نیا، فرشاد فلاحت زاده، حمید بابازاده، شاهرخ و شاهین بیانی و خیلی های دیگر در این فوتبال اسم و رسمی دارند و برای خودشان مربی شده‌اند. خوشبختانه همه قبول کرده‌اند که در قالب تیم 90 دور هم جمع شویم بجز  احمد عابدزاده که او هم به پرسپولیس رفته و شاید به خاطر این مسئله موضوعی را نپذیرفته است.

وی با اشاره به برنامه‌های این تیم گفت: تصمیم گرفته‌ایم تا شرایط منصور خان کمی بهتر شد بلافاصله با تیم‌های قدیمی مثل پرسپولیس و حتی تیم هنرمندان بازی کنیم تا به نوعی از زحمات منصور پورحیدری تجلیل شود. البته تصمیم گرفته‌ایم در تعطیلات این کار را انجام دهیم که اکثر مربیان تیم ‌های لیگ برتری بتوانند در تمرینات و بازی‌ها حضور داشته باشند.

عباسی در خصوص اینکه این روزها مشغول چه کاری است گفت: حقیقتا شغلم را عوض کردم و سعی می‌کنم بیرون از فوتبال باشم. زندگی‌ام تغییر کرده و چندی پیش نزد استادی به نام آقای دکتر بهشتی رفتم که او به من یاد داد که از فوتبال دور باشم و از همان روز زندگی بی حاشیه‌ای دارم. او از من خواست که نگاهم را عوض کنم و شغلم فوتبال و فوتبالی نباشد و فقط از بیرون از فوتبال لذت ببرم که جا دارد از او تشکر کنم که نگاه من نسبت به زندگی را تغییر داد و حالا هم خیلی خوشحالم که چنین اتفاقی افتاده است.

Let's block ads! (Why?)