۲۵ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۲۳:۱۱
6 views
55172

شهردار اهواز:پارک بانوان شهر گرفتار تبلیغات سوء شد/در برخورد با تخلف اغماض نمی کنیم

به گزارش ایرنا سید خلف موسوی عصر پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات شهر اهواز با حضور مدیران شهرداری، اظهار کرد:فردی در پارک بانوان شهر مشغول به کار بود که به دلیل مشکلات شخصی، برای پارک بانوان اهواز تبلیغات سوء کرد و از آن پس، انتظاری که ما برای استقبال از این پارک داشتیم، محقق نشد.
وی بازدید استاندار خوزستان از مناطق محروم شهر اهواز را عامل موثر رفع مشکلات انباشته این مناطق خواند و گفت:با توجه به وجود مشکلات مادی و بیکاری بخشی از مردم اهواز، امکان پرداخت عوارض برای برخی مناطق میسر نیست.
موسوی افزود:در دوره پذیرش مسئولیت اینجانب در شهرداری اهواز، در مدیریت شهری با استانداری تنش غیرقابل حل نداشتیم و با شورای شهر نیز برای خدمت بهتر به شهروندان به تفاهم مشترک رسیدیم.
شهردار اهواز، اصلاح ساختار شهرداری اهواز پس از سال ها را گام اساسی در مدیریت فعلی در راستای تحول و خدمت به شهروندان خواند و افزود:استقرار سیستم جامع شهرسازی در شهرداری باعث قابل ملاحظه تخلفات شد و در مسیر برخورد با تخلفات نیز، اغماض نکرده ایم و نمی کنیم.
به گزارش ایرنا نشست بررسی مسائل و مشکلات کلانشهر اهواز با حضور شریعتی استاندار خوزستان، مدیران سازمان ها، مجموعه مدیریتی شهری اهواز برگزار شد.
درداین نشست، طرح های عمرانی ناتمام و تازه آغاز شده، مشکلات اهواز در زمینه حمل و نقل، اعتبارت عمرانی، بافت فرسوده، نیروی انسانی شهرداری اهواز و محیط زیست بررسی شد.
نشست اعضای شورای شهر اهواز و شهردار با استاندار خوزستان در سالن جلسات استانداری برگزار شد.
۷۱۶۴/۶۱۲۵

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)