28 سپتامبر 2016 , ساعت 22:13
16 views
56016

شهدا حق بزرگی بر گردن نظام دارند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی چهارشنبه شب در سفر هیات دولت به استان قزوین در دیدار با خانواده شهیدان علی و رمضانعلی یارمحمدی، افزود: با توجه به سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به قزوین، خوشحال هستم که به خدمت شما خانواده های شهدا رسیدم.
وی افزود: بنده موظف هستم سلام مقام معظم رهبری، رییس جمهوری و اعضای دولت را به شما خانواده های شهدا برسانم و از صبر و استقامت شما تجلیل کنم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنده در دیدار از خانواده های شهدا قوت می گیریم و تشویق می شوم که در بنیاد شهید و امور ایثارگران بیشتر در خدمت شما باشم.
حجت الاسلام شهیدی با بیان اینکه شهدا و خانواده های آنها حق بزرگی بر گردن ما دارند، افزود: مسئولین و مردم قدردان ایثارگری های شما هستند و راه شهیدان را با اهتمام ویژه ای ادامه می دهند.
معاون رئیس جمهوری گفت: رشادت و ایثارگری که شهدا در هشت سال دفاع مقدس متحمل شدند با هیچ زبانی قابل توصیف نیست زیرا آنها بالاترین ایثار را که نثار جان خودشان بود، انجام دادند.
در ادامه این دیدار، پدر شهیدان علی و رمضانعلی یارمحمدی به بیان خاطراتی از فرزندان شهیدشان پرداخت و یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.
همچنین در پایان دیدار، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و غلامرضا حقایق پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خانواده شهیدان علی و رمضانعلی یارمحمدی تجلیل کردند.
شهید علی یارمحمدی در تاریخ در سال 1342 در قزوین متولد و عضو رسمی سپاه پاسداران بود و در تاریخ بیستم بهمن سال 1363 در جزیره مجنون به شهادت رسید و شهید رمضانعلی یارمحمدی نیز در سال 1348 در قزوین متولد و در جریان دفاع مقدس، پس از احساس تکلیف به حضور در جبهه های حق علیه از طریق بسیج به جبهه ها اعزام و بیست و پنج بهمن سال 1364 در منطقه فاو به شهادت رسید.
7389/ 6128 *خبرنگار: نسرین رحیمی * انتشار دهنده : وحید مقدم سلیمی

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)