10 آگوست 2016 , ساعت 0:51
10 views
52531

سقوط خودرو به داخل رودخانه در تکاب یک کشته و 2زخمی بر جای گذاشت

فرمانده پلیس راه تکاب ـ شاهیندژ روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: عصر امروز یک دستگاه خودروی سواری زانتیا از پل روستای امین آباد در 20 کیلومتری جاده تکاب ـ تخت سلیمان با خروج از جاده به داخل رودخانه سقوط کرد که منجر به کشته شدن یکی از سرنشیان این خودرو شد.
سروان بابک رضانژاد گفت: در این تصادف رانندگی، راننده و یکی دیگر از سرنشینان خودروی زانتیا نیز زخمی شده و به بیمارستان شهدای تکاب منتقل شدند که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است.
وی بیان کرد: بی توجهی به جلو از سوی راننده خودروی سواری زانتیا و داشتن سرعت زیاد در سراشیبی محل حادثه موجب انحراف خودرو از مسیر و پرتاب شدن آن به زیر پل شده است.
وی اظهار کرد: بی احتیاطی و بی توجهی به قوانین راهنمایی و رانندگی در این حادثه مشهود است.
وی ادامه داد: پل امین آباد در مسیر تکاب ـ تخت سلیمان در جنوب استان آذربایجان غربی یکی از نقاط حادثه خیز این جاده است که هر ساله تصادفات رانندگی زیادی در این محل رخ می دهد.
به گزارش ایرنا، هر ساله در فصل تابستان و با افزایش تعداد گردشگران و عزیمت شهروندان تکابی به مناطق گردشگری روستایی، میزان تصادفات رانندگی نیز افزایش پیدا می کند.
در مرداد و شهریور ماه سال گذشته 20 نفر در محورهای مواصلاتی تکاب بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست دادند.
شهرستان تکاب در 6 ماهه نخست سال 1394 در زمینه تصادفات جرحی منجر به فوت در رتبه نخست استان آذربایجان غربی قرار گرفت.
شهرستان تکاب با 78 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده است.
مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان در 42 کیلومتری شمال شرقی این شهرستان واقع شده است.
جاده دسترسی به مجموعه تخت سلیمان تکاب در فصول بهار و تابستان یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی در جنوب آذربایجان غربی است.
1905

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)