۲۱ مرداد ۱۳۹۵ , ساعت ۱۸:۱۴
12 views
52704

سقوط بالابر در کرمان ۵ مجروح بر جا گذاشت

سید محمد صابری عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عوامل اعزامی نیروی های اورژانس امروز بلافاصله پس از اطلاع از وقوع حادثه در محل میدان قدیم میوه و تره بار شهر کرمان خود را به این محل رساندند.
وی اظهار کرد: ۴ کد عملیاتی با ۸ پرسنل اورژانس در عملیات امداد و نجات مجروحان سقوط بالابر در محل حادثه حضور داشتند.
وی گفت: دو نفر از مجروحان حادثه سقوط بالابر در شهر کرمان جراحت زیاد دارند و حال آنها وخیم اعلام شده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان افزود: یکی از مجروحان حادثه به دلیل وخامت اوضاع به بیمارستان افضلی پور کرمان و ۴ نفر دیگر به بیمارستان شهید باهنر اعزام شدند.
وی حال یکی از مجروحان را که در بیمارستان افضلی پور شهر کرمان بستری است وخیم اعلام کرد و گفت: یکی دیگر از مجروحان نیز که در بیمارستان باهنر بستری است جراحات عمیقی و زیادی دارد.
صابری بیان کرد: ۳ مجروح دیگر حادثه سقوط بالابر در میدان قدیم میوه و تره بار شهر کرمان جراحات جزئی دارند و هم اکنون در بیمارستان شهید باهنر تحت درمان قرار دارند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان نیز گفت: بالابر میدان میوه و تره بار قدیم شهر کرمان از نوع ۱۸ متری بوده است.
علی عسکری افزود: نیروها و یگان امداد و نجات آتش نشانی نیز بلافاصله بعد از اطلاع از وقوع حادثه و در کمترین زمان ممکن خود را به محل سانحه رساندند.
وی گفت: دلیل سقوط این بالابر در دست بررسی است.
وی افزود: پروژه تجاری بهار رضوی در محل قدیم میدان میوه و تره بار شهر کرمان در حال اجراست و نیروهای آتش نشانی، کارگران گرفتار در میان آهن های بالابر سقوط کرده را نجات دادند.
۳۰۲۹/۳۰۲۸

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)