4 سپتامبر 2016 , ساعت 8:00
6 views
44705

ستاره به نیمکت دوخته می شود؟

به گزارش افکارنیوز،

خیلی از تماشاگران مشتاق ایرانی از دقیقه 75 به بعد بازی ایران – قطر تصمیم به ترک استادیوم آزادی گرفتند تا لااقل در مسیر برگشت به خانه در ترافیک نمانند اما خیلی ها هم چشم شان به کنار زمین بود . گرم کردن رضا قوچان نژاد. گویی که باور داشتند او به زمین بیاید گل می زند. این چنین هم شد. روی اشتباه سنگربان قطر و دخالت کریم انصاری فرد توپ به گوچی رسید و رضا امان نداد. ورزشگاه منفجر شد. به نوعی این گل او همانند گل بازی با کره جنوبی در دیدار پایانی مقدماتی جام جهانی بود. در آن دقایق کسی از ایران انتظار گل را نداشت اما رضا قوچان نژاد روی پاس آندو و البته اشتباه مدافع حریف در دفع توپ کاری کرد کارستان و گلی زد به یاد ماندنی.این بار و در بازی با قطر این دروازه بان بود که اشتباه کرد.

آیا گوچی دوباره به نیمکت بر می گردد؟ البته که سردار آزمون در بازی های پیش از قطر ارایه گر بازی خوبی در نوک خط حمله تیم ملی بود و گل های او در روستوف هم کمک کرد که اعتماد کی روش روز به روز به وی بیشتر شود. انتخاب از بین سردار آزمون و رضا قوچان نژاد سخت است. وقتی قرار باشد که کی روش تیم را 1-3-2-4 ارنج کند و تنها از یک مهاجم نوک بهره ببرد.

سردار آزمون جوان است و جویای نام و گل های سخت می زند و گوچی هم سرشار از تجربه است و از کوچکترین موقعیت برای گلزنی استفاده می کند. شاید به این خاطر در بازی پیش رو رضا قوچان نژاد بازی کند و سردار آزمون روی نیمکت بنشیند. این شرایط در هر دو حالت قابل تحمل است چرا که تیم ملی یک مهاجم خوب در زمین و یک مهاجم خوب روی نیمکت خواهد داشت.

Let's block ads! (Why?)