1 اکتبر 2016 , ساعت 9:13
8 views
56140

زنگ سرشماری عمومی نفوس و مسکن البرز نواخته شد

به گزارش ایرنا، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز روز شنبه در این آئین در مدرسه شهید صدر رجائی شهر کرج، گفت: با توجه به اهمیت وجود آمار دقیق در برنامه ریزی ها می طلبد مردم و همه دستگاه های اجرایی در هرچه بهتر برگزار کردن این سرشماری با مسئولان ذیربط همکاری کنند.
ذبیح الله قائمی افزود: این تقارن اتفاق مناسب و ارزشمندی است و مدیران مدرسه ها در این رویکرد مهم نقش مهمی برعهده دارند.
قائمی خاطرنشان کرد: با همکاری مدیران مدرسه ها در سراسر استان و ارائه نکات آموزشی به آنان امکان ثبت نام اینترنتی 80 درصد استان در هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن فراهم می شود.
وی گفت: با توجه به پهنای باند و ضریب نفوذ اینترنت در نقاط شهری و روستایی می طلبد استان البرز در بخش ثبت نام اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن پیشگام باشد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز خاطرنشان کرد: سرشماری موثرترین و کاملترین شیوه برای گردآوری اطلاعات است و اطلاعات دست آمده از آن بعنوان مبنای برنامه ریزی در کشور تلقی می شود.
وی افزود: رشماری اینترنتی از سوم مهردر استان همزمان با کشور آغاز و تا 25 مهرماه ادامه دارد.
قائمی گفت:هدف از برگزاری این سرشماری تنها دستیابی به آخرین وضعیت جمعیتی استان برای برنامه ریزی 10 سال آینده است و اطلاعات به دست آمده به صورت محرمانه است و در اختیار هیچ دستگاهی قرار نمی گیرد.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه با ثبت نام اینترنتی گردآوری داده ها و اطلاعات به سرعت انجام می شود از مردم تقاضا داریم در فرصت باقیمانده تعیین شده در این زمینه اقدام کنند.
8029/1535 خبرنگار:حکیمه کشاورز**انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)