8 اکتبر 2016 , ساعت 19:16
8 views
5

روزانه 36 هزار مسافر با اتوبوس در کاشان جابجا می شوند

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری کاشان، مجتبی ولی پناه افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و با بهره گیری از تسهیلات، امکانات و نیروی انسانی ماهر موجود در سازمان با استفاده از یک سوم هزینه های خارج ازسازمان، تعمیرات و بازسازی 11دستگاه اتوبوس امسال انجام شد.
وی با بیان این که بازسازی این اتوبوس ها شامل بازسازی کامل بدنه، کف، موتور، سقف و شیشه ها بوده است اظهار کرد: این تعمیرات مطابق با استانداردهای خودروسازان اجرا شده است.
ولی پناه کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدر رفت سرمایه را از جمله مزایای پروژه بازسازی و نوسازی اتوبوس ها دانست و خاطرنشان کرد: کاهش آسیب پذیری از روند تغییرات بازار، اتکا به سرمایه و ارزش های ملی در طرح های مورد نظر قرارگرفته برگرفته از انتظارات رهبرمعظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی است.
وی همچنین با بیان اینکه توسعه خدمات رسانی به مردم از مهمترین اولویت های سازمان اتوبوسرانی در همه زمینه ها است، گفت: با توجه به افزایش جمعیت و نیاز مردم به خودروهای عمومی تلاش می شود با افزودن تعداد بیشتری اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی کاشان خدمات رسانی به مردم را بیش از پیش توسعه دهیم.
7408/6136** تنظیم کننده: یوسف صائب* انتشار: محمد جهانگیریان

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)