22 آگوست 2016 , ساعت 10:49
296 views
53645

رودخانه کارون جان دو معلم نیکوکار را در شوشتر گرفت

مجید موحدیان یکشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا بیان کرد: دو معلم به نام های رحمان علیمی و جلیل محمودی در رودخانه کارون در شوشتر در ساعت 18 یکشنبه غرق شدند.
وی گفت: زمانی که یکی از معلمان در رودخانه در حال غرق شدن بود معلم دیگر برای نجات وی وارد رودخانه شد که متاسفانه هر دو غرق شدند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی افزود: سه معلم و همکار عصر یکشنبه به همراه خانواده به شوشتر رفته بودند که دو معلم غرق شدند و حال نفر سوم خوب است.
موحدیان درادامه بیان کرد: جسد رحمان علیمی پیدا شده و جسد جلیل محمودی هنوز پیدا نشده است.
وی بیان کرد: علیمی معلم شهر ملاثانی و محمودی معلم شهر ویس از توابع شهرستان باوی بوده و هر دو در مقطع متوسطه اول و دوم تدریس می کردند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در ادامه بیان کرد: ظهر یکشنبه از این دو معلم به عنوان معلمان نیکوکار آموزشی که به صورت رایگان به داوطلبان کنکور آموزش می دادند تجلیل شد و عصر همان روز این اتفاق باعث مرگ این دو نفر شد.
بنابه گفته مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان، این استان در دو سال گذشته رتبه نخست آمار غرق شدگان را در کشور دارد. به گفته وی در سه ماه نخست امسال 65 نفر در این استان در رودخانه های مختلف غرق شده اند.
شهرستان باوی که در گذشته از توابع اهواز بود در سال 1389 با تصویب هیات دولت با مرکزیت شهر ملاثانی به شهرستان مستقل تبدیل شد.
7158/ 6037

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)