14 آگوست 2016 , ساعت 10:34
9 views
52935

رعایت اخلاق حرفه ای پزشکان فارس الگویی برای کشور است

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر محمد هادی ایمانیه گفت: این پزشکان نمونه، باعث افتخار دانشگاه هستند و بسیار زیبا و مسلط، کار خود را برای تحقق هدف سلامت محوری به جایگزینی درمان محوری انجام می دهند.
ایمانیه افزود: این پزشکان با عزم جدی خود، با رعایت اخلاق حرفه ای، الگوی مناسبی برای دانشگاه و اهداف پیش بینی شده کشور، هستند.
وی عملکرد خوب پزشکان را باعث پیشرفت برنامه پزشک خانواده عنوان کرد و نسبت به تداوم حضور و تاثیر این پزشکان باهدف دستیابی به اهداف والای بهداشتی، ارتقای کیفیت زندگی، نشاط مردم و توسعه پایدار کشور ابراز امیدواری کرد.
در این آیین، اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از پزشکان خانواده نمونه به پاس تلاش در رسیدن به اهداف دانشگاه و سلامت محوری در پزشک خانواده، تقدیر کردند.
قائم مقام معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: طبق بررسی و ارزیابی های انجام شده، پزشکان خانواده ای که برای گسترش اهداف و شاخص های مهم این برنامه، تلاش داشتند تقدیر می شوند.
دکتر عبدالرسول همتی ، پوشش مراقبت از گروه های سنی و گروه هدف و ارتقای شاخص های سلامت، رضایت مسولان و جمعیت تحت پوشش از شیوه عملکرد آنها، همکاری در گسترش اطلاع رسانی و فرهنگسازی برنامه پزشک خانواده را از شاخص های مهم ارزیابی این پزشکان عنوان کرد.
در این آیین از دکتر ناهید قره چه و دکتر مژده فروردین از مرکز بهداشت شهدای والفجر و دکتر فرشته بهمنی و دکتر رکسانا خاکی از مرکز بهداشت شهدای انقلاب تقدیر شد.
استان فارس برای اجرای بهینه طرح های سلامت محوری به جای درمان محوری ، کاهش پرداختی خانواده ها در بخش سلامت و تشکیل پرونده سلامت برای خانواده ها طی سه سال گذشته مجری طرح آزمایشی پزشک خانواده بوده است.
6113 /1876

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)