23 آگوست 2016 , ساعت 20:52
8 views
53782

رئیس تبلیغات اسلامی دیر:حفظ نظام اسلامی خواسته مهم خانواده شهدا از مسئولان است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید ابراهیم سعیدی روز سه شنبه بمناسبت بزرگداشت هفته دولت در دیدار از خانواده آزاده شهید غلامعباس دشتی در شهر دیر افزود: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگوی همه ما مسئولان هستند که باید در این راه حرکت کنیم.
وی گفت: اخلاص و روحیه خدمتگزاری و توجه به مردم محروم جامعه از ویژگی های مهم این دو شهید بزرگوار بود.
رئیس تبلیغات اسلامی دیر در ارتباط با ادامه راه شهدا امری ضروری است، بیان کرد: امروز حرکت در راه و خط امام و رهبری، ادامه راه شهداست.
وی با بیان خصوصیات خدمتگزاری فرماندار فقید شهرستان حیدر دوراهکی گفت: مرحوم دوراهکی فرماندار فقید شهرستان فردی خدمتگزار و در راه خط شهدا قدم برمی داشت.
محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیر گفت: این شهرستان در انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس از شهرستانهای انقلابی و مبارز بوده است که تعداد دو شهید انقلاب شهید حیدری، شهید عالی پور و در مجموع 116شهید، 14 آزاده سرفراز و 385 جانباز زیر 25 درصد و 119 جانباز بالای 25 درصد در کارنامه ایثارگری و از جان گذشتگی مردم این شهرستان است.
آزاده شهید غلامعباس دشتی پس از۲۴سال خدمت صادقانه درآموزش وپرورش وهفت سال آزادگی وتحمل مشقت های دوران اسارت براثر ترکش که از زمان جنگ در کنار قلبش مانده بود به فیض شهادت نائل آمد.
7207/6043انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)