۲ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۲۳:۱۹
11 views
53789

دولت تدبیر و امید کشور را از تنگنا خارج کرده است

به گزارش ایرنا رضا قیاسی شامگاه سه شنبه در دیدار با مردم روستای قادرآباد به تشریح خدمات دولت تدبیر و امید در عرصه داخلی و بین المللی پرداخت و گفت: درهای ایران به سمت کشورهای جهان باز شده و با تلاش های صادقانه دولتمردان راه توسعه کشور باز شده است.
وی اظهار کرد: ایران اسلامی به غیر از رژیم اسرائیل که به دلیل ماهیت تجاوزگری و خشونت هرگز آن را به رسمیت نخواهد شناخت و همچنین آمریکا که همواره حامی رژیم غاصب بوده است، با همه دنیا ارتباط خواهد داشت.
قیاسی با بیان اینکه ملت ایران استحقاق بهترین ها را دارند، تصریح کرد: ارتباط با کشورهای جهان رونق اقتصادی را به دنبال خواهد داشت و زمینه ارائه بهترین خدمت به مردم فراهم می شود.
به گزارش ایرنا، معاون توسعه منابع انسانی استانداری با اشاره به فروش بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه نفت در کشور گفت: در آغاز کار دولت تدبیر و امید این رقم در حدود ۶۰۰ هزار بشکه بود که بهای آن نیز با اجناس درجه چندم کشورها پرداخت می شد اما با تلاش دولتمردان کشور توانسته است سهم خود را از فروش نفت در بازارهای جهانی بدست آورده و شرایط روز به روز بهتر خواهد شد.
قیاسی در ادامه عزت و سربلندی انقلاب اسلامی را مرهون خون شهیدان و جان فشانی رزمندگان دانست و افزود: فرهنگ پاسداری از شهداء و ایثارگران را باید برای ادامه راه حفظ کنیم.
۸۰۷ طرح ثمره تلاش دولت تدبیر و امید در استان همدان است که ۷۰۶ طرح افتتاح و ۱۰۱ طرح کلنگ زنی می شود.
شهرستان اسدآباد ۱۱۰ هزار جمعیت و۹۸ روستا دارد که در ۴۵ کیلومتری همدان واقع شده است.
۷۵۲۷/۶۹۹۳

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)