16 دسامبر 2016 , ساعت 14:43
4 views
4

دلایل باخت پرسپولیس از زبان برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بابت این شکست نمی توانم از بازیکنانم انتقاد کنم، چون آنها تلاش خود را انجام دادند.
به گزارش تابناک ورزشی، برانکو پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: به ذوب آهن بابت برد تبریک می‌گویم. نمی توانم از بازیکنان انتقاد کنم و جنگیدند و تلاش کردند. متاسفم بابت اینکه نتوانستیم میلاد پیامبر اکرم را با یک برد به هواداران مان در سراسر کشور هدیه کنیم. متاسفانه وقتی با تیم‌هایی مثل ذوب آهن بازی می‌کنیم نباید فرصت های 100 درصد و 50 درصدی را گل نکنیم.
وی ادامه داد: حریف با یک شوت از راه دور یک بر صفر جلو افتاد و نتیجه را از دست دادیم. این بعد از ۴۰ بازی دومین باخت ماست اما باید خودمان را آماده کنیم که دیگر تکرار نشود و خودمان را برای بازی با سیاه جامگان آماده کنیم.
یکی از خبرنگاران خطاب به سرمربی پرسپولیس اعلام کرد به دلیل اینکه او در نشست خبری روز گذشته حاضر نشد و سه ربع خبرنگاران اصفهانی منتظرش بودند و خبرنگاران تصمیم گرفته‌اند به این دلیل سوالی از شما نپرسیم،که برانکو هم پاسخ داد: از طریق وب سایت باشگاه عذرخواهی کردیم، به خاطر مشکلاتی که پیش آمد و این حق شماست که سوال بپرسید یا نپرسید.

وی در مورد باخت تراکتورسازی چقدر در روی بازی پرسپولیس تاثیر داشت،( یک خبرنگار تهرانی این سوال را پرسید.) گفت: روی بازی تراکتورسازی و سپاهان بحثی نکردیم. هنوز بحث مان تمام نشده است. نتایج مختلف زیاد خواهد بود و تیم ها بالا و پایین خواهند داشت. اگر می بردیم اتفاق خاصی رخ نمی‌ داد و فقط اختلاف امتیازی ما بیشتر می شد بارها گفته ام نتایج نامعلوم است و هر تیمی برای برد بازی می‌کند و این بهترین مزیت فوتبال ایران است. مثل فصل گذشته که تا آخرین لحظه قهرمان مشخص نبود.

دلایل باخت پرسپولیس از زبان برانکو 

Let’s block ads! (Why?)

پاسخ دهید