4 اکتبر 2016 , ساعت 10:19
10 views
5

دفتر ثبت احوال در آرامستان بهشت محمدی سنندج دایر شد

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری سنندج در این رابطه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در راستای تسریع در خدمات رسانی به خانواده متوفیان پس از استقرار دفتر پزشکی قانونی، دفتر ثبت احوال هم در آرامستان بهشت محمدی دایر شد.
توفیق سرافراز افزود: با توجه به اینکه شهروندان مراجعه کننده به این سازمان بخاطر فوت عزیزان خود از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیستند، از این رو تسریع در خدمات رسانی و انجام امورات آنها جزء اولویت کاری کارکنان این سازمان است.
وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری با هدف تسریع در خدمات رسانی به خانواده متوفیان مکاتبات لازم با پزشکی قانونی و ثبت احوال در خصوص تاسیس دفتر در آرامستان بهشت محمدی انجام شد.
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری سنندج ادامه داد: با فراهم کردن امکانات لازم در تابستان امسال دفتر پزشکی قانونی در این آرامستان دایر شد و در ابتدای مهر ماه هم دفتر ثبت احوال در آرامستان بهشت محمدی راه اندازی شد.
وی بیان کرد: خانواده متوفیان از این به بعد تمامی امورات دفتری را می توانند با کمترین زمان ممکن در این آرامستان انجام دهند.
سرافراز در خصوص آمار متوفیان امسال هم گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 571 میت در آرامستان بهشت محمدی دفن شدند که از این تعداد 340 نفر مرد و 231 نفر زن بودند.
وی بیشترین آمار فوت شدگان را در این بازه زمانی مربوط به فروردین ماه با تعداد 125 نفر و کمترین را مربوط به شهریور ماه با 74 نفر اعلام کرد.
او اجرای عملیات خاکریزی و تسطیح چهار قطعه جدید به مساحت یک هکتار در سایت بهشت محمدی، عملیات خاکبرداری و تسطیح دو قطعه جدید به مساحت دو هکتار، گلکاری فضای سبز محوطه، نصب 650 عدد سنگ مزار، تولید هزار و 200 سنگ لحد و رنگ آمیزی جداول را از دیگر فعالیت های عمرانی 6 ماهه نخست سازمان آرامستان برشمرد.
مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری سنندج گفت: امیدواریم با خدمات رسانی شایسته بتوانیم تسلی خاطر خانواده متوفیان را فراهم کنیم.
7348/6108
**خبرنگار: افسانه گلباغی
** انتشار دهنده: امید بهمنی

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)