13 آگوست 2016 , ساعت 18:04
10 views
52870

دستگیری سارق مسلح با 19 فقره سرقت در ایرانشهر

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: در پی پایش اطلاعات و اخبار و مدت ها کار اطلاعاتی و با هدف مبارزه با سرقت و افزایش امنیت در سطح جامعه، ماموران کلانتری 17 شهرستان ایرانشهر یکی از سارقان مسلح را شناسایی و از محل اختفا و تردد وی مطلع شدند.
وی با اشاره به اینکه این متهم دارای سوابق کیفری است، تصریح کرد: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه وی را در زاهدان دستگیر و جهت بررسی بیشتر به مقر پلیس منتقل کردند.
وی ادامه داد: این متهم در تحقیقات فنی پلیس به 19 فقره سرقت مسلحانه گوشی تلفن همراه از شهروندان در شهرستان ایرانشهر اعتراف کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: همکاری عموم شهروندان در اطلاع رسانی موارد مشابه، به پلیس از طریق سامانه 110 سهم چشمگیری در افزایش میزان امنیت و کاهش نا امنی ها خواهد داشت.
** مسافر هواپیما با بیش از 5 کیلو تریاک از سفر بازماند
رئیس پلیس فرودگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموران پلیس فرودگاه در بازرسی از وسایل یکی از مسافران، 5 کیلو و 700 گرم تریاک کشف کردند.
سرگرد اسد زراعتگر افزود: ماموران پلیس فرودگاه زاهدان در حین کنترل و بازرسی از وسایل یکی از مسافران پروازهای داخلی به یکی از مسافران مشکوک شدند.
وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی دقیق از وسایل این متهم مقدار 5 کیلو و 700 گرم تریاک را کشف و پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شده است.
3213 / 6081


انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)