۲۵ مرداد ۱۳۹۵ , ساعت ۲۳:۴۰
7 views
43087

خوشحالم برانکو رامین را راه نداد

به گزارش افکارنیوز،

این گفت‌وگو را بخوانید:

شرایط پرسپولیس در لیگ چطور بود؟

پرسپولیس ۴ هفته رؤیایی را پشت سر گذاشت. سه برد و یک تساوی می‌تواند کارنامه قبولی برای سرخپوشان باشد. اگرچه تساوی خانگی مقابل فولاد زیاد راضی‌کننده نبود.

حالا که لیگ تعطیل شده آیا روند رو به رشد پرسپولیس متوقف نمی‌شود؟

نه، اتفاقاً این فرصت خوبی برای رفع مشکل گلزنی مهاجمان پرسپولیس است. متأسفانه طارمی و علیپور خیلی راحت موقعیت از دست می‌دهند و قدرشناس لحظه‌های حساس نیستند. طارمی از هر ۵، ۶ موقعیت یکی را گل می‌کند و علیپور هم بیشتر سعی می‌کند مهاجم سایه باشد تا یک تمام‌کننده!

این مشکل چطور برطرف می‌شود؟

با تمرین چهارچوب‌شناسی که برانکو برای علیپور و طارمی باید در نظر بگیرد. اگرچه طارمی ملی‌پوش است و باید در تیم ملی بیشتر تمرین گلزنی کند.

نظر شما درباره وضعیت رضاییان چیست؟

رضاییان چوب اشتباهاتش را می‌خورد. او به طور پنهانی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد و رفتار خوبی با پرسپولیسی‌ها نداشت. به خیال اینکه ریزاسپور او را تبدیل به یک بازیکن بزرگ می‌کند. حالا هم که پشیمان شده برانکو و مسئولان باشگاه پرسپولیس راحت راضی نمی‌شوند برگردد. به هر حال باید شأن پرسپولیس حفظ شود و خوشحالم که برانکو در این خصوص کوتاه نمی‌آید.

چرا استقلال گرفتار این روزهای سخت شده است؟

استقلال تغییر و تحول زیادی در ترکیب خود داشته و منصوریان هم مربی جوانی است که کم‌کم خودش را پیدا خواهد کرد و استقلال را حرکت خواهد داد. به هر حال خریدهای استقلال قدری احساسی بوده‌اند و من بعید می‌دانم استقلال امسال بتواند جامی تصاحب کند. اگرچه من دوست دارم پرسپولیس و استقلال همیشه قوی و سربلند باشند چون شناسنامه فوتبال ما هستند.

Let's block ads! (Why?)