23 آگوست 2016 , ساعت 22:11
8 views
53785

خانواده های شهدا و ایثارگر بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب هستند

به گزارش خبرنگار ایرنا حسین ویسمرادی روز سه شنبه به مناسبت هفته دولت در دیدار با خانواده های معظم ایثارگر روانسر با اشاره به اینکه شهدا مظهر عزت، اقتدار و افتخار جامعه اسلامی هستند افزود: همه ما باید ادامه دهنده راه این عزیزان در راستای حفظ و کیان از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باشیم.
وی با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی در سایه خون شهداست گفت: خانواده شهدا بزرگترین افتخار را کسب کرده و شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.
فرماندار روانسر اظهار داشت: ایثار و جانفشانی شهدا و جانبازان جاودان خواهد ماند چرا که آرامش امروز مردم ایران اسلامی در سایه خون شهدا و ایثار جانبازان محقق شده است.
ویسمرادی امنیت، اقتدار و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون پاک شهدا و رشادت و ایثارگری رزمندگان و جانبازان است تاکید کرد: همه ما باید در حفظ و حراست از آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداری از میراث بزرگ امام و شهدا اهتمام داشته باشیم.
سید ایوب زارعی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان روانسر نیز با بیان اینکه امروز ایران اسلامی با ایثار و فداکاری شهدا و جانبازان در جهان سربلند است اضافه کرد: وظیفه ماست در تمامی ایام سال از خانواده های شاهد و ایثارگر تقدیر کنیم.
در این دیدارها از خانواده جانباز سرافراز ولی کرمی تپه زردی و شهید محمدعباسی دلجویی شد.
شهرستان روانسر 135 شهید والامقام را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.
8066/7445


انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)