۱۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۳۰
4 views
4

حمله عجیب به تور دروازه با تیغ!

در یکی از مسابقات فوتبال امیدهای تهران، اتفاق عجیبی افتاد و اجازه ندادند بازی برگزار نشود.

به گزارش تابناک ورزشی، از سری رقابت‌های مسابقات فوتبال امیدهای تهران، قرار بود تیم‌های امید نفت تهران و دارایی نوین از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه) به مصاف هم بروند، اما اتفاقی عجیب مانع برگزاری این بازی شد.

باشگاه نفت برای اجاره هر بازی تیم امید خود در ورزشگاه شیرودی مبلغ ۳۵۰ هزار تومان پرداخت می‌کند اما به علت بدهی نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومانی، بهره‌بردار ورزشگاه شیرودی اعلام کرد که اجازه نمی‌دهد بازی برگزار شود. مسئولان نفت به بهره‌بردار ورزشگاه اعلام می‌کنند که پولش را از سازمان لیگ وصول کند، اما این شخص اجازه ورود بازیکنان نفت را به داخل زمین نمی‌دهد.

کمپانی سرمربی نفت‌تهران در این زمینه گفت: این مسئله بودار بود، چون دارایی در حال سقوط است و به هر دَری زدند تا بازی برگزار نشود. جالب است به ما که میزبان بودیم، اجازه ندادند وارد زمین شویم، اما به تیم میهمان اجازه حضور در زمین را دادند تا به این روش بگویند ما حاضر نشدیم و حریف را سه بر صفر برنده علام کنند. با این حال بازیکنان ما به هر ترفندی وارد زمین شدند. در حالی که همه عوامل مسابقه از جمله آمبولانس، آتش‌نشانی و … آماده برگزاری بازی بودند، اما محمد مشایخی بهره‌بردار شرکت اندیشه سبز در ورزشگاه شیرودی کارگرانش را به داخل زمین فرستاد تا با تیغ، تور دروازه‌ها را پاره کنند و بازی برگزار نشود!

وی افزود: اگر تیغ به یکی از بازیکنان ما برخورد می‌کرد، چه اتفاقی می‌افتاد و چه کسی پاسخگو بود؟ اگر بهره‌بردار از ما طلب داشت باید از راه قانونی وارد می‌شد نه اینکه با تیغ قصد پاره کردن تور را داشته باشد.

این مربی اظهار داشت: پس از گذشت دقایقی، در حالی که همه رضایت به برگزاری بازی داشتند، ناظر بازی اجازه نداد و این دیدار برگزار نشد.

This article passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.
Recommended article: The Guardian’s Summary of Julian Assange’s Interview Went Viral and Was Completely False.

پاسخ دهید