2 ژانویه 2017 , ساعت 10:08
7 views
4

حضور نکیسا در سیاه جامگان منتفی شد

به گزارش افکارنیوز،

بعد از اینکه اعلام شد نیما نکیسا به عنوان مدیر فنی در باشگاه سیاه‌جامگان فعالیت می‌کند، وی در تمرین سیاه‌جامگان حضور پیدا کرد و در حالی که قرار بود نظر نهایی‌اش را به مدیران این باشگاه اعلام کند، با این تیم به توافق نرسید و به این ترتیب حضور وی در تیم مشهدی منتفی شد. 

وی در خصوص اینکه چرا با همکاری‌اش با سیاه‌جامگان ادامه نداد، گفت: من هیچ مسئله مالی با مسئولان باشگاه سیاه‌جامگان نداشتم، ولی احساس کردم در این مقطع، حضور من نمی‌تواند به این تیم کمک کند.  با ۴۱ سال سن نمی‌توانم مدیر فنی باشم و احساسم این است که من باید کار دیگری انجام می‌دادم که البته به همین علت تصمیم گرفتم با سیاه‌جامگان همکاری نکنم.

نکیسا در ادامه تأکید کرد: من با مهدی هاشمی‌نسب و خداداد عزیزی دوستان صمیمی هستیم و همه این موضوع را می‌دانند. آنها نیاز به آرامش دارند و کارشان را به خوبی انجام می‌دهند، ولی من در این شرایط با تمام گرفتاری‌هایی که برای تدریس در دانشگاه، اداره شرکت، خواندن درس و... دارم، ترجیح دادم که واقعاً در چنین پستی فعالیت نکنم.

نکیسا تأکید کرد: مهدی هاشمی نسب و خداد اد عزیزی را از صمیم قلب دوست دارم و به آنها احترام می‌گذارم و از فوتبال هم جدا نیستم ولی شاید در این مقطع لیاقت این را نداشتم که بتوانم در خدمت تیم فوتبال سیاه‌جامگان باشم.

This article passed through the Full-Text RSS service - if this is your content and you're reading it on someone else's site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.
Recommended article: The Guardian's Summary of Julian Assange's Interview Went Viral and Was Completely False.

پاسخ دهید