1 سپتامبر 2016 , ساعت 0:53
7 views
54460

حضور مدال آوران مازندرانی المپیک ریو در جمع فرزندان بهزیستی کشور

همزمان با برگزاری این مراسم که رئیس سازمان بهزیستی کشور حضور داشت ، حسن یزدانی دارنده مدال طلا و کمیل قاسمی دارنده مدال نقره المپیک 2016 ریو در رشته کشتی در جمع فرزندان بهزیستی حضور یافتند.
حضور این پهلوانان در سالن ورزشگاه در مجتمع فرهنگی رفاهی بهزیستی کشور در بابلسر با استقبال و تشویق ممتد فرزندان بهزیستی مواجه شد و شور و حال ویژه ای خلق کرد.
فرزندان بهزیستی کشور با این دو پهلوان مازندرانی عکس های یادگاری و سلفی گرفتند و آنان نیز با صبوری و لب خندان ، دست نوازش بر سر آنان کشیدند.
مدیرکل بهزیستی مازندران درحاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت : افتخار می کنیم به نمایندگی از فرزندان بهزیستی از این دو پهلوان نامدار مازندرانی تجلیل شد و معتقدیم حضور این عزیزان در چنین مراسمی ضمن اینکه زمینه شادی و شعف فرزندان بهزیستی را فراهم می کند، این پهلوانان می توانند الگوی خوبی برای نوجوانان و جوانان جامعه ما باشند.
سعید آرام افزود: مراسم تجلیل از این دو کشتی گیر نشان ارادت جوانان ما به خصوص فرزندان بهزیستی به این پهلوانان دارد و خواستیم با این اقدام خداقوتی به حسن یزدانی و کمیل قاسمی گفته باشیم.
همچنین در این مراسم حسن یزدانی و کمیل قاسمی از دست انوشیروانی محسنی بندپی لوح تقدیر و هدایایی دریافت کردند.
یازدهمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی کشور بعد از 10 روز رقابت امشب با قهرمانی فرزندان بهزیستی بوشهر در بابلسر به کار خود پایان داد.
در این دوره از جشنواره 620 فرزند بهزیستی از استان های کشور حضور داشتند.
شبک 7328/1654 / 1064

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)