1 اکتبر 2016 , ساعت 16:51
10 views
56167

جمهوری اسلامی با اقتدار نیروی انتظامی در اوج امنیت و آرامش است

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدباقر برقراری روز شنبه به مناسبت آغاز هفته ناجا در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ملایر اظهار کرد: مجموعه نیروی انتظامی در عرصه کنونی بر تمامی شرارت ها و ناامنی ها از سوی کسانی که می خواهند کشور را دچار خدشه کنند؛ فائق آمده است.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی بالای دست تمام ناامنی ها است، افزود: نیروی انتظامی با برخورداری از قدرت علمی، نظامی و معنویت در مقابل تمامی ناهنجاری ها ایستاده و نقشه های دشمنان را در هر عرصه ای خنثی کرده است.
وی تاکید کرد: امروز اگر صاحب هر رشد و پیشرفت، شکوه و آبادانی و سرمایه گذاری در کشور هستیم، این اقتدار و توسعه مرهون تلاش ها و خدمات شبانه روزی نیروی انتظامی است و از دسترنج آنان است که کشور از امنیت، قدرت و آرامش برخوردار است.
حجت الاسلام برقراری گفت: ما هیچگاه این امنیت و نعمت بزرگ الهی را که به دستان توانمند نیروهای نظامی و انتظامی و مدافعان حرم اهل بیت(ع) به دست آمده را فراموش نمی کنیم.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی و شهدای مدافع حرم، نگاه مردم به ناجا را به عنوان یک مجموعه مقتدر دانست و بیان کرد: اگر نیروی انتظامی همچنان بخواهد از اقتدار برخوردار باشد، باید توان نظامی خود را همواره بالا نگه دارد.
امام جمعه ملایر با بیان اینکه اقتدار نیروی انتظامی احساس امنیت را برای مردم ایجاد می کند، افزود: تقویت معنویت از دیگر ویژگی های بارز نیروی انتظامی است، چرا که لازمه محبوب دلها شدن و کسب موفقیت در ماموریت ها و عملیات ها، برخورداری از نعمت معنویت است.
حجت الاسلام برقراری ادامه داد: در کنار اقتدار و معنویت، اخلاق باید در عین اقتدار و صلابت در سرلوحه کار مجموعه نیروی انتظامی قرار گیرد و پلیس می تواند با رعایت اخلاق، رافت و مهربانی در اوج اقتدار زیبایی کار خود را نشان دهد.
وی اظهار کرد: اگر امروز قانون شکنان در وجودشان احساس ترس از ناحیه نیروی انتظامی دارند و در مقابل کسانی که مظلوم واقع می شوند و حق آنها پایمال می شود، از وجود پلیس احساس قدرت می کنند، به واسطه برخورداری نیروی انتظامی از ابزارهایی چون اقتدار همراه با معنویت و اخلاق است.

* ارتباط متقابل بین مردم و پلیس باید همیشه برقرار باشد
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر نیز گفت: هم اکنون به واسطه برکت خون شهدا، رهبری پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب، رشادت ها و مجاهدت های نیروهای نظامی و انتظامی در مرزهای جغرافیایی، در همه سطوح جامعه امنیت به نحو احسن برقرار است.
به گزارش ایرنا عبدالعظیم رضایی اظهار کرد: در شرایطی که در منطقه و کشورهای اطراف ما آتش و خون برپا است و همه مجادله های نظامی و جنگی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران است، اما با تلاش های نیروی انتظامی و همه حافظان امنیت، ایران از نظر امنیت در جهان زبانزد است.
وی با بیان اینکه با تلاش نیروی انتظامی امنیت و آرامش در همه محافل برای مردم کاملا قابل درک است، افزود: با توجه به شعار هفته ناجا مبنی بر همه با هم برای امنیت و آرامش، باید از مشارکت مردم برای حفظ و ارتقای امنیت در جامعه به نحو مطلوب استفاده کنیم.
رضایی با تقدیر از زحمات و تلاش های دلسوزانه و خالصانه نیروی انتظامی ادامه داد: ارتباط متقابل بین مردم و پلیس باید همیشه برقرار باشد.
در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ملایر از خانواده های معظم شهیدان محمود اجاق و محمود حسینی و آزاده سرافراز اکبر شهریاری و همچنین کارکنان ساعی نیروی انتظامی این شهرستان تقدیر به عمل آمد.
نهم تا 15 مهرماه به نام هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
7528/6993
خبرنگار: معصومه موسوی**انتشار دهنده: اکبر بهاروند

انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)