30 آگوست 2016 , ساعت 22:57
8 views
54365

جلسه هم اندیشی فرماندار با جوانان موفق کامیارانی برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا مسعود روحانی روز سه شنبه در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه جوانان و نقش این قشر در توشعه و پیشرفت همه جانبه جامعه افزود: نگرش سلیقه ای نسبت به خواسته های به حق و قانونی جوانان مخرب توانایی های آنها و در رابطه معکوس این قضیه باید زمینه ای فراهم شود تا از استعدادها و اندیشه های ناب جوانان در راستای پیشرفت هر چه بیشتر جامعه استفاده شود.
وی در خصوص تاثیر انجمن های مردم نهاد در پرورش استعدادهای جوانان گفت: با توجه به ظرفیت های شهرستان جوانان می توانند در قالب سمن های زیست محیطی، علمی، فرهنگی، قرآنی، ورزشی و هنری فعالیت کرده و نقشی سازنده در عرصه اجتماعی داشته باشند.
روحانی هدف از برگزاری این نشست را ایجاد همدلی و استفاده از توانایی ها جوانان موفق شهرستان برای کمک به توسعه همه جانبه استان و شهرستان عنوان کرد.
وضعیت آسفالت کوچه و خیابان شهر، وضعیت پل حامد فریدی، وضعیت نامطلوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، وضعیت میوه فروشان، حمایت از سه شنبه های بدون خودرو، حمایت از گروه های هنری و ورزشکاران، معضل بیکاری، ترافیک شهری و عملکرد راهنمایی و رانندگی و وضعیت کمربندی کامیاران از جمله موارد مطرح شده توسط جوانان در این جلسه بود.
کامیاران در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
7349/6108


انتهای پیام /*

Let’s block ads! (Why?)