9 دسامبر 2016 , ساعت 14:57
5 views
4

تیمی که مدافع عنوان قهرمانی است، نباید اینگونه بازی کند

به گزارش افکارنیوز،

اکبر پورموسوی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: فکر می‎کنم مستحق شکست بودیم. تیمی که مدافع عنوان قهرمانی است، نباید اینگونه بازی کند. تبریک می‎گویم به فولاد خوزستان و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: بچه‌های ما در نیمه نخست خوب نبودند. امروز بچه‌ها به خودشان باختند. بچه‌ها بعد از برد مقابل سایپا خودشان را فراموش کرده بودند و فکر می‌کنم دلیل باخت امروز خودمان بودیم. با این شکلی که تیم بازی کرد، از نظر روحی روانی پایین بودیم و نبود رحیم زهیوی روی تیم تاثیر گذاشت.

سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره مشکلات مالی گفت: چیزی که باید انجام دهم، را انجام می‌دهم. نمی‌خواهم به مشکلات مالی بپردازم. از شکست فرار نمی‎کنم؛ سرمربی تیم من هستم و باید در بازی‌های بعدی جبران کنیم. نفراتی که به میدان می‎روند باید با انگیزه باشند. بخاطر هواداران مانده‌ایم و امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

پورموسوی تصریح کرد: امروز اصلا در حد خودمان ظاهر نشدیم و به غرورمان باختیم. درست نیست که باخت را به مشکلات مالی ارتباط بدهیم. با بازیکنان صحبت کردم و گفتم که تا پایان نیم فصل این مشکلات وجود دارد و باید تا آن مقطع صبر کنیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان اظهار داشت: اگر نگویم امروز به غرور خودمان باختیم، باید چه بگویم؟ وقتی یک بازیکن سه بار سرِ توپ می‎زند و موقعیت را از دست می‎دهد، مقصر مربی است؟ وقتی ارسال بیت سعید به زبیدی نمی‎رسد، مقصر کادر فنی است؟ بازیکنان ما حرفه‎ای هستند اما امروز به غرور خودمان بازی را واگذار کردیم. فولادی‌ها هم یک تیم حرفه‎ای هستند که مشکلات ما را ندارند. ما در خارج از خانه نتایج خوبی می‎گیریم جون آنجا بدون استرس بازی می‎کنیم. امیدوارم بازی در تبریز برای ما خوش یمن باشد.

Let's block ads! (Why?)

پاسخ دهید